[SH] NL10 sh AK

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($10.05)
      BB ($14.22)
      CO ($3.04)
      BTN ($25.86)

Dealt to Hero A:diamond: K:heart:

fold, fold, Hero raises to $0.30, BB calls $0.20,

FLOP ($0.60) 4:diamond: A:club: A:spade:

Hero bets $0.30, BB calls $0.30,

TURN ($1.20) 4:diamond: A:club: A:spade: 7:spade:

Hero bets $0.70, BB raises to $2.15, Hero raises to $4.80, BB folds, , Hero shows A:diamond: K:heart: ,

Hero wins $5.23

helo
      srác 28-14, 3 AF

Flopon azért cbeteltem kicsit, hogy gondolja azt, hogy nincs A-m. Gondolkodtam turn c/r-en, de aztán mégse, mert ha checkol, akkor leshetem, ezért inkább ott is egy szerényebbet hívtam, amire emelt is, szóval bejött.
      Szerintetek itt hogyan lehet a legtöbbet nyerni, ha feltételezzük hogy 0 outja van, és nincs A-ja (azzal úgyis allin lesz a vége)?

Call, river check:
      Szerintem ez a legrosszabb, mert ha checkol riveren, sok valuet bukhatok pl. pp-je ellen. Esetleg maniac ellen, de inkább ott se.

Raise turn:
      Valszeg elhiszi, hogy van A nálunk, és szinte mindennel dob.

Call turn, donk river:
      a, Viszonylag nagyot hívunk, mondjuk 70% pot. Ez is eléggé A gyanús.

b, Blockbet méretűt hívunk, amivel akár azt sugalljuk, hogy olcsón szeretnénk showdownig menni, és hátha emel. Ha meg nem, akkor is kapunk még valuet (lehet nagyobbat nem is adna meg). Ha nincs turnön semmilye se, akkor úgyis mind1, és hátha riverre beesik neki valami, amivel egy kicsit bet-et még callolna.

Utólag megpróbálnám call turn, donk river b-t, mert közepes kézzel túl nagy betet szerintem nem callolna le xAA boardon.

kösz
  • 3 válasz
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      nekem is a call turn raise és river donk tetszik
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      nálam ez:
      contbet ok,én se hívnék nagyobbat,kint van három ász nem valószínű h az utolsó nála lenne,szóval túl nagy akcióra nem számíthatunk.
      turn bet,de nem emelnék vissza,gondold végig megcsinálod ezt blöffből is? ha igen ok,ha nem akkor eléggé readelhető....turn bet,enemy reraisét callolnám,majd riveren donk shove,azt gondolkodjon és higgye azt h bedimbultam:)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Igazából A nélkül dobni fog a turn call, donk river line-ra éppúgy mint a turn raise-re, úgyhogy nem igazán látok közte különbséget. Ettől függetlenül én is inkább a turn call, river donk line-t választanám.