Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 A K

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,00
      MP2:
      $13,45
      MP3:
      $5,69

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:heart: , A:diamond:
      MP2 raises to $0,40, MP3 calls $0,40, 3 folds, Hero raises to $1,80, MP2 folds, MP3 calls $1,40.

Flop: ($4,05) 5:diamond: , Q:diamond: , 6:spade: (2 players)
      Hero bets $1,50, MP3 calls $1,50.

Turn: ($7,05) 6:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $1,00, Hero raises to $6,70 (All-In), MP3 calls $1,39 (All-In).

River: ($16,14) Q:heart: (2 players)

Final Pot: $16,14

Épp tegnap hallottam axleska edzésén hogy 3bet potban elég egy kisebb folytató nyitás mivel az ellenfélnek ilyenkor már kisebb az implikált esélye. Kipróbáltam hát, nem is biztos volt feltétlenül rossz itt, de a TURN-ön már bajban voltam. A TURNON így már bet all-in kellett volna utólag, mert ezt már úgysem fogom elengedni. Vagy c/f??? Az nagyon nem tetszene ellene. Hát nem tudom. A stackmérete miatt a flop all-in is jó lenne végülis. Ti ezt hogy játszottátok volna?
  • 3 válasz