50$-os téma :)

• heavenraider
      heavenraider
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.12, Hozzászólások: 11
      Sziasztok egy hete igényeltem meg az 50$-árt a fultilt pokerre de még semmi ,mindent elküldtem amit kértek,de nem gond majd meg jön ha mégis valaki megtudná nézni hogy rendben volt-e az igénylésem azt megköszöném.A lényeg nem is ez anyira,hanem a stratégia én elég kezdő poker játékos vagyok és csak köszönetet szeretnék mondani az oldal készitöinek az egyszerü és érthető stratégia megosztásáért.Miota használom 300%-kal sikeresebben játszom,mert nem a sok hülye tanácsot követem amit innen-onnan hallottam.Köszönet mindenkinek üdv heaven
  • 46 válasz
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.10, Hozzászólások: 47
      ne izgulj semmit se kapsz sztem. engem szivatnbak és már kurvára elegem van. a support nem válaszol az angol leveleimre se. semmibe nem vesznek senkit. bronz státuszba vagyok 1 spontal de a lové sehol. Nem tudom miért szzopatnak de elegem van már nagyon. legalább válaszolnának már 5 napja nem irnak mindent jol csináltam elküldtem mindent amit kellett precizen de mégis leszarnnak magasrol. ez sztem elég gusztustalan. minden percbe nézem hogy jön e válaasz tölük. minden nap irok nekik de sose kapok választ.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von heavenraider Sziasztok egy hete igényeltem meg az 50$-árt a fultilt pokerre de még semmi ,mindent elküldtem amit kértek,de nem gond majd meg jön ha mégis valaki megtudná nézni hogy rendben volt-e az igénylésem azt megköszöném.A lényeg nem is ez anyira,hanem a stratégia én elég kezdő poker játékos vagyok és csak köszönetet szeretnék mondani az oldal készitöinek az egyszerü és érthető stratégia megosztásáért.Miota használom 300%-kal sikeresebben játszom,mert nem a sok hülye tanácsot követem amit innen-onnan hallottam.Köszönet mindenkinek üdv heaven
      Helló!

Nézd meg a segítség menüpont alatt, hogy nem jött-e üzenet. Ha enm, akkor írj egyet a supportnak kb. 2munkanap alatt választ fogsz rá kapni (ugyancsak a segítség menüpontban tudod majd olvasni)
      Sajnos jelenleg nincs magyar supportos kollégánk.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von 19gabor87 ne izgulj semmit se kapsz sztem. engem szivatnbak és már kurvára elegem van. a support nem válaszol az angol leveleimre se. semmibe nem vesznek senkit. bronz státuszba vagyok 1 spontal de a lové sehol. Nem tudom miért szzopatnak de elegem van már nagyon. legalább válaszolnának már 5 napja nem irnak mindent jol csináltam elküldtem mindent amit kellett precizen de mégis leszarnnak magasrol. ez sztem elég gusztustalan. minden percbe nézem hogy jön e válaasz tölük. minden nap irok nekik de sose kapok választ.
      Üdv!

Általában válaszolnak minden levélre, ha mégsem, akkor írni kell újra, és garantáltan választ fogsz kapni.
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      komolyan mondom hogy minden nap elküldök 2 levelet de már 5 napja semeikre se válazolnak
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      azért vagyiok ki idegileg mert senkinek sincs ugyanez a gondja bronz lettem elvileg már kéne lenni pénznek vhol de sehol semmi válaszokat sose kapok. igy nem tudom megoldani a gondot. hihetetlen hogy igy basznak válaszolni. 5 napig semmi válasz hihetetlen.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      segitsetek már neki...
      nem tudom miben van igaza miben nincs.nem is az én dolgom eldönteni.
      de ha csaló globális,ha nem nézzetek már utánna a lovéjának,mert ez tényleg érdekes eset,nem ugy mint a legtöbb

bocs,hogy bele "dumáltam"!!!

u.i.:bár vannak érdekes dolgok a hsz ek között,meg nem mostanában regeltél,de nem az én dolgom eldönteni mi van,szal tovább is léptem :f_zZz:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von 19gabor87 komolyan mondom hogy minden nap elküldök 2 levelet de már 5 napja semeikre se válazolnak
      Ja akkor egy cseppet se csodálkozz...
      Amikor küldesz egy új levelet a régivel együtt szépen visszakerül a sor végére, és megint újraindul a két nap. Ha naponta kettőt írsz, akkor sosem fogsz sorra kerülni. Meg kell várni, míg válaszolnak rá.
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      nah sikerült 1 választ kapnom segitenétek leforditani?

ez az üzi:

Dear 19gabor87,

Shall make enquiries as to if/why this is the case,
      and contact you as soon as feedback is received.

Best regards,
      PatrickS
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      En nem adnek neked kezdopenzt az tuti, aki igy beszel az nem erdemel(adnanak neked penzt erre te szetkaromkodod a topicot), havenraiderrel ellentetben, aki ertelmesen kerdez ra a dolgokra.
    • 19gabor87
      19gabor87
      Bronz
      hát kicsit ideges vagyok hogy mindenki megkapja én meg szenvedek érte igen rég
      már több mint éve tag vagyok de még a kezzdöt igen szeretném
      sztem érthetö
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A kolléga azt írja válaszában, hogy utána fog nézni, miért adódott ez a helyzet, amiből én azt veszem ki, hogy sajnos egyelőre ők sem tudják mi pontosan a probléma. Amint sikerült kideríteni mi okozta a problémát, rögtön kapcsolatba fognak lépni veled a Segítség menün keresztül.

Sajnálom hogy így alakult a helyzet, de ugyanúgy a mi érdekünk is az, hogy mindenki megkapja a kezdőtőkét aki jogosult rá, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy fognak találni valami megoldást, és előbb-utóbb te is meg fogod kapni. Addig is köszi a megértést és a türelmet.

Szerk: Tudom hogy ez cseppet sem vigasztal, de a bronz státusszal jogosult lettél számos stratégiai anyag elérésére, többek közt rengeteg oktató videót nézhetsz meg például, amiket itt találsz: http://hu.pokerstrategy.com/video/
    • mano666
      mano666
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 30
      Fogadd szívbéli jókívánságainkat mano666,

Az 50$ kezdőtőkéd, amit a PokerStrategy küldött,
      már a PokerStars számládon van.

Sok tagunk számára ez volt a
      nyereséges és izgalmas pókerkarrier kezdete.

Most jelentkezz be a játékszoftverbe, és
      Kezdj el pókerezni... és nyerni.

háát..öööö...sziasztok! lehet hogy offtopic, dee nem volt kedvem válogatni hogy éppen pont hove passzol. nagyon egyszerű kérdésem lenne: ez mi? ugyanis én már nagyon rég megkaptam a kezdőtőkét vhova (titan vagy FT nem is tudom már) de most kaptam egy ilyet, meg tudná valaki modani nekem hogy ez mi is akkor most ?? :) köszönöm szépen, remélem valaki ad majd felvilágosítást.

amúgy én is írtam egy-másfél napja a support-nak de még nem ött válasz. bár ahogy a lakonikus megfogalmazást láttam, amit 19gabor kapott úgy vélem jobban járok majd vmelyik Mod segítségével.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Sajnos nem tudom, hogy ez az email miért ment ki, de erős a gyanúm, hogy ez valami belső rendszerhiba következménye. Mindenképp utána fogunk járni a dolognak, de mivel hétvégén nem minden részleg elérhető, ezért választ csak a jövő hét elejére tudok ígérni. Addig is köszi a megértést és a türelmet.
    • mano666
      mano666
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 30
      köszönöm!

:)
    • heavenraider
      heavenraider
      Bronz
      küldtem levelet kösz a segitséget,majd kialakul:)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Emailt írtál, vagy a Segítség menüben küldted el az üzenetet ? És azt ugye tudod, hogy jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni ?
    • csuszi30
      csuszi30
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.12, Hozzászólások: 1
      Sziasztok Moderatorok, sorstarsak!

Ket hete regisztraltam, kitoltottem a tesztet sikeresen, az 50$-rol semmi hir, meg e-mailt sem kaptam!
      Erdemes meg harcolnom, kutakodnom ez iranyban, vagy hagyjam az egeszet a fenebe, mert mar nem lesz semmi a kezdotokembol???
      Segitsetek!

Koszonetttel

Csuszi30
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csuszi30 Sziasztok Moderatorok, sorstarsak!

Ket hete regisztraltam, kitoltottem a tesztet sikeresen, az 50$-rol semmi hir, meg e-mailt sem kaptam!
      Erdemes meg harcolnom, kutakodnom ez iranyban, vagy hagyjam az egeszet a fenebe, mert mar nem lesz semmi a kezdotokembol???
      Segitsetek!

Koszonetttel

Csuszi30
      Üdv!

Érdemes.
      Nézd meg a segítség menüpontban, hogy nem kaptál-e üzit.
      Ha nem, akkor írj egyet a supportnak, és kérdezz rá mi a gond. Sajnos jelenleg nicns magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk.
    • heavenraider
      heavenraider
      Bronz
      a segitség menüben küldtem az üzenetet és angolul kösz a gyors reagálást és a segitséget