Kérdés

• 6 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Az emailre (a képekkel) nem érkezik külön válasz, majd csak arról küldünk emailt, hogy megtörtént a kezdőtőke kiutalása. Az adatok beérkezésétől számított 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele.
    • Marika0001
      Marika0001
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.23, Hozzászólások: 6
      Köszi a gyors választ.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szívesen! :f_thumbsup:

Közben érdemes azért naponta ellenőrizni, nem kaptál-e üzenetet a Segítség menüben.
      Bármi fejlemény van, az ügyfélszolgálat oda fog üzenni neked.
    • Marika0001
      Marika0001
      Globális
      Na itt vagyok megint ^^
      A fiam regisztrált múltkor és a legális/törvényes az Diósi Károlyné vagyis az ami rajta van a személyin, de ő diósi mariannal regisztált a poker platformra meg ide a pokerstrategy-re is, a partypokeren persze meglehet változtatni, csak itt nem tudom,hogy ,hogy lehet, és már kérdőre vonták is,hogy nem találták a feltöltött személyin a diósi mariann nevet.
      Most mit tegyek?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von Marika0001 Na itt vagyok megint ^^
      A fiam regisztrált múltkor és a legális/törvényes az Diósi Károlyné vagyis az ami rajta van a személyin, de ő diósi mariannal regisztált a poker platformra meg ide a pokerstrategy-re is, a partypokeren persze meglehet változtatni, csak itt nem tudom,hogy ,hogy lehet, és már kérdőre vonták is,hogy nem találták a feltöltött személyin a diósi mariann nevet.
      Most mit tegyek?

ha jol ertem a fiad regisztralt teged ide, es o a lanykori nevedet adta meg?

a lanykori neved nem szerepel a szemelyin?

egyebkent ilyen ugyben a felso menuben, a segitseg menpontban tudsz irni az ugyfelszolgalatnak, ami egyelore nincs magyarul, csak angol nemet francia spanyol orosz nyelveken...

sztem ott siman meg lehet beszelni
    • Marika0001
      Marika0001
      Globális
      Jól gondolod ^^ Már irtam a "Segitség" ben, Reméllem kitudják javitani és megkaphatom a kezdő tőkét ^^