PartyPoker bónusz kifizetése - kérdés

• pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.15, Hozzászólások: 12
      Üdv!

Nyilván van már rengeteg ilyen topic, de mivel mindenki teleszemeteli a fórumot, nekem is ezt kell tennem, mert sohasem kapnék választ.

Nos...

PartyPokerre várom az 50$-t, remélem meg is érkezik. Ha netán tényleg megkapom, akkor azt szeretném tudni, hogy amennyiben összeszedtem 300 PartyPontot (ami lássuk be, nem kis feladat), akkor az addigi összes pénzemet kivehetem, vagy csak 50$-t, vagy most mi van?

Jah, nem iszunk előre a medve bőrére, lehet, hogy elbukom 1 nap alatt...csak jó felkészülni mindenre.

Köszi!
  • 17 válasz
    • Marika0001
      Marika0001
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.23, Hozzászólások: 6
      Van egy bizonyos pont határ ami alatt nem lehet kivenni. Most igy nem tudom fejből menniy. Ha pl 300 pontot elkell érned ahoz,hogy kivedd akkor jogod van az összes pénz kivételéhez.Ilyenkor már csak az a kérdés, ha annyira sikeres voltál,hogy van fent annyi pénz amit kiakarnál venni és nem buktad el, miért is vennnéd ki? ^^ Inkább játszani kell tovább, és lehet +0 lesz a végén^^

Bocs ha rosszúl mondtam
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Igen, nekem is így lenne logikus.

Bár én azt tudom elképzelni, hogy mire a 300 pont meglesz, arra vagy elbukom a pénzem (szal' nem kell várni 300 pontig se), vagy lesz annyi, amivel tovább játszom.

Köszönöm a választ!
    • dzsolt1986
      dzsolt1986
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.24, Hozzászólások: 35
      Szia
      300 pont kidolgozása után 100 dollár bonuszt kapsz még, ha ez a 300 pont a megadott határidő belül lesz :)
      Amugy nem olyan vészes megtenni 300 paarty pontot nagyon javaslom videozz sokat (waki videoi).
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Akkor még mindig nem tiszta.

Tehát ha elértem a 300 pontot, akkor akármennyi pénzem is van, kivehetem? Plusz kapok 100 $ bónuszt, ami ugyancsak feltételhez van kötve?

Vagy csak akkor nyúlhatok a pénzhez, ha a második bónuszt is kiváltottam?

Uhh..
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      1. lépésben megkapod a kezdőtőkéd, 50$-t, de ez feltételes pénz, nem veheted ki, nem kaszinózhatsz vele, csak pókerezésre használhatod fel.

Hogyha nyersz, akkor kiveheted az 50$ fölötti részt.

Hogyha összeszedsz a befizetés követő 120 napon 300 Party Pontot, akkor megkapod a feltételes pénzt, legyen bármennyi. Ha 10$, akkor 10$-t, ha 50$- akkor 50$-t. A fölötte lévő pénz már amúgy is a tied volt. Ha nem sikerül elérned a 300 Party Pontot az adott időn belül, akkor eltűnik a feltételes pénzed. Tehát ha volt 45$-od, és lejárt az idő, akkor 0$-od marad. Ha 75$-od volt és lejár az idő, akkor 25$-od lesz.

Ha elérted megadott időn belül a 300 Party Pontot, akkor megkapod az 50$-t és kapsz egy 100$-os bónuszt. Ez annyit takar, hogy innentől fogva 2 hónapig, ha összeszedsz 150 Party Pontot, akkor kapsz 25$-t. Egészen addig míg a teljes 100$ bónusz kifizetésre nem kerül.

Tehát a teljes 150$ ingyenpénz kinyeréséhez 900 Party Pontra van szükséged.

Még annyit megjegyeznék, hogy van egy minimum kifizetési összeg. Tehát hiába van 55$-od nem veheted ki a pénzt. A minimum kifizetés többnyire 10$. Tehát ha 60$-t összegyűjtöttél, akkor már kivehetsz 10$-t. Amit mondjuk nem ajánlok.

UI1: Még egy utolsó tanács. Amint megjelenik az 50$-od kezdj el a KEZDŐ asztalokon NL SSS-ezni. Szerintem az a legnyereségesebb. Esetleg BSS, ha az SSS nem fekszik neked. Helyedben megnézném milyen időpontban milyen a játékosállomány, és a szerint próbálkoznék. Hajrá!
    • rlevis19
      rlevis19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.01, Hozzászólások: 243
      Akkor nem írok semmit, mert már beelőztek :s_grin:
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von pkrwalko Akkor még mindig nem tiszta.

Tehát ha elértem a 300 pontot, akkor akármennyi pénzem is van, kivehetem? Plusz kapok 100 $ bónuszt, ami ugyancsak feltételhez van kötve?

Vagy csak akkor nyúlhatok a pénzhez, ha a második bónuszt is kiváltottam?

Uhh..
      akkor leirom reszletesen a partyn h mukodik egy bonusz.

amikor megkapod az 50$ kezdotoket, akkor az egy feltetel nelkuli bonusz, ami azt jelenti, h jatszhatsz belole amint megkapod a bonuszt, de csak akkor veheted ki, ha teljesited a felteteleket.
      ha nem teljesited a hataridon belul, akkor elveszik az osszeget (maximum a bonusz osszegeig)

tehat ha nem teljesited es van 50$os bonuszod, ha 40$ az egyenleged akkor 0$ lesz, de ha 60 akkor utana is marad 10$. (ez valtozhat, amennyiben utoljara mondjuk veszitettel es a felteteles osszeg ezert nem 50$ lasd lentebb)

jelen esetben 300 pontot kell osszegyujtened 90 napon belul, kulonben visszaveszik a penzt (max 50$-t), minuszba nem mesz tehat, NEM vonodik le kesobbi nyeremenybol vagy befizetesbol!!!

ennel a bonusztipusnal arra kell meg figyelni, h nem veszitheted el a teljes felteteles osszeget. peladul jol indulsz es nyersz 60$ igy a szamlad 110$, ha most egyhuzamban veszitesz 50$-t akkor elesel a bonusztol, mert a felteteles osszeg nullara megy. amikor veszitesz az a felteteles osszegbol vonodik le maximum 0$ig, mikor is bukod a bonuszt. amikor nyersz akkor az a felteteles osszeghez adodik hozza maximum a bonusz felso hataraig (ezesetben 50$), amit akkor nyersz amikor a bonusz felteteles osszege maximumon van, soha nem veszik vissza, tehat, ha nyersz egyhuzamban 60$-t lesz 110$-d, de most egyhuzamban veszitesz 20$-t es lejar a bonuszod, akkor csak 30$t fognak levonni, mert annyi lesz a felteteles ossszeg!!

van a masik bonusz tipus az a felteteles kibocsajtasu

ilyen a +100$ amit akkor kapsz ha sikerul kijatszanod az 50$os bonuszodat.

ennel a bonusztipusnal nincs felteteles osszeg.
      itt kibocsajtasi feltetel van ami azt jelenti, h nem kapod meg a szamladra az osszeget, csak a feltetelek teljesitese UTAN!!!
      le van irva, hany reszletben kapod meg es mit kell erte teljesitened. ez sztem tiszta sor, le van irva, h max osszege ennyi, ebbol ennyit kapsz meg ha ennyi pontot gyujtesz.

a magyar nyelvu partysoftarenak itt van gy kicsi kis bakija, mert ugy irja, haa feltetel x pont a bonsuz max osszege van odairva, de nem
      mert amit a kliens kiir a megszerzesio felteteleknel az egy reszlet feltetele, az szorozd be annyival ahany reszletben kibocsajtak es annyi pont kell a teljes bonusz kijatszasahoz.

ennel jobban nem tudom szajbaragni...
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Jajj de köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! Korrekt emberek vagytok!

Engem az zavart meg, hogy én csak a PokerStars-os 50$-ról hallottam eddig, és ott úgy van, hogy ugye megkapod az 50$ kezdőt, de a pénzhez csakis akkor nyúlhatsz hozzá, ha elértél 500FPP-t...Ezek szerint itt nem úgy van.

Volt úgy, hogy lebuktam 17 dollárig, és utána felvittem 100-ig, de nem tudtam kivenni, mert nem volt meg az FPP-m.
      Tehát hasonló helyzetben PartyPoker-en ezt kivehettem volna, ha jól gondolom.

De javítsatok ki, ha nem. Szal' ha az 50$-ból csinálok mondjuk 150-et (ez mind csak elképzelés), akkor max 100$-t vehetek ki minden gond nélkül (amennyiben nincs meg még a 300 pontom) ?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      jol gondolod
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Ez pontosan így van :) .
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Óh, kezd tetszeni ez a PartyPoker. :)

Akkor szerintem többet nem is zaklatok itt senkit sem, köszönöm a segítséget mégegyszer!

Zárolható a topic!
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Üdv!

Még egy dolog. Ma érvényesítettem az e-mail címemet, ez valahogy kimaradt a dologból ezelőtt...

Emiatt lehet, hogy nem érkezett meg a pénz...?

De még mindig nem értem, hogy az angol üzenetekre miért nem válaszolnak...
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von pkrwalko Üdv!

Még egy dolog. Ma érvényesítettem az e-mail címemet, ez valahogy kimaradt a dologból ezelőtt...

Emiatt lehet, hogy nem érkezett meg a pénz...?

De még mindig nem értem, hogy az angol üzenetekre miért nem válaszolnak...
      Helló!

Elképzelhető.
      Kik nem válaszolnak?
      Ha a mi supportunk, akkor az átfutási idő 2nap, de leterheltségtől függően ez lehet több is. Azonban, ha újra írsz mielőtt választ kapnád, akkor az új és a régi üzeneted is megy a lista végére, és újraindul a 2nap.
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Üdv!

Angolul írtam, őszintén szólva nem tudom, melyik supportnak. A "Segítség" menü alatt található "Ügyfélszolgálat"-nak küldtem jópár levelet.

A magyar support is működik? Ha igen, légyszi írd meg az elérhetőséget.

Köszi!

MOD: Igazából csak annyit szeretnék tudni, hogy hogy áll a tranzakció?! Mert először a PokerStars-ra kértem a pénzt, de szólt egy angol tag, hogy valami nem ok, kérjem máshova. PartyPokerre kértem, megadtam neki a nevet, beírtam a pókertermek listájára is, de semmi jelzés, hogy most gond van, vagy várjak...
    • kis19
      kis19
      Bronz
      nincs magyar support.

ha irtal varj turelemmel. mast addig ugysem tehetsz. mindig checkold a segitsegmenuben es az emailodbann jotte vmi...
    • pkrwalko
      pkrwalko
      Bronz
      Akkor miért kérdezte a moderátor, hogy kinek írtam? Áh, kezd nagyon fárasztó és egyben idegesítő lenni az egész dolog.

Először valami nem ok az első teremmel, amit választottam, aztán meg sz**nak válaszolni a kérdéseimre is...

Akkor várok, max bukom az 50$-t. De hát végülis "nem" azért regisztráltam...miért is jönne meg!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von pkrwalko Akkor miért kérdezte a moderátor, hogy kinek írtam? Áh, kezd nagyon fárasztó és egyben idegesítő lenni az egész dolog.

Először valami nem ok az első teremmel, amit választottam, aztán meg sz**nak válaszolni a kérdéseimre is...

Akkor várok, max bukom az 50$-t. De hát végülis "nem" azért regisztráltam...miért is jönne meg!
      Vagy meg fog érkezni a pénz, vagy jön egy újabb leveled a segítség menüpontba. Ezt ki kell várni.
      A supportnak írt üzenetekre fog válasz érkezni, kivéve ha újra és újra írsz nekik. Mivel:
      "Azonban, ha újra írsz mielőtt választ kapnád, akkor az új és a régi üzeneted is megy a lista végére, és újraindul a 2nap. "

De sok értelme nincs náluk érdeklődni, majd ők jelentkeznek.