Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH AJo CC IP

• morrrs
      morrrs
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.158
      River?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($39.60)
      BB ($25)
      UTG ($27.50)
      CO ($26.70) 32/18/2,7-42
      Hero ($30.40)

Dealt to Hero A:club: J:diamond:

fold, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, fold, fold

FLOP ($1.85) 6:club: 6:diamond: J:spade:

CO bets $1.50, Hero calls $1.50

TURN ($4.85) 6:club: 6:diamond: J:spade: 4:club:

CO bets $2.75, Hero calls $2.75

RIVER ($10.35) 6:club: 6:diamond: J:spade: 4:club: 7:spade:

CO checks, Hero bets $4.75, CO folds

Hero shows A:club: J:diamond:

Hero wins $9.85
  • 3 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      turnön szerintem egy nem túl nagy emeléssel el kellett volna vinni a potot, kellemetlen lenne egy river Q, K ami eltalálhatja... és value a gyengébb J-kból
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bmilk turnön szerintem egy nem túl nagy emeléssel el kellett volna vinni a potot, kellemetlen lenne egy river Q, K ami eltalálhatja... és value a gyengébb J-kból
      És mi lenne a terv? Bet/call? Mert ez igencsak a kéz túljátszása lenne. A bet/fold meg butaság lenne egy olyan kézzel, amivel megnyerhetjük a mutatást.

Nekem tetszik ez a játék, mert egy ilyen kis river betet még nagyon sok gyengébb kéz callozhat, viszont egy turn emeléssel minden ilyen kezet dobatunk, az erősebbeket pedig csúnyán kifizetjük.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Tetszik a line, pozból jó volt a calldown potkontroll végett, és a river valuebet is jó, egy gyenge J még callozhatja, egy raise-re viszont fold legyen. ;)