Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH A8o 3Bet pot

• vinyo66
      vinyo66
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.07, Hozzászólások: 336
      Álltalába ezt dobom, kivételesen 3beteltem a reget. 20/18 12AF 160h 67%Fold to 3B

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      SB:
      $126.85
      BB(Hero):
      $192.40
      CO:
      $174.85
      BU:
      $170.55

Preflop: Hero is BB with 8, A.
      CO folds, BU raises to $3.00, SB folds, Hero raises to $11.00, BU calls $9.00.

Flop: ($24.5) 2, 8, 9 (2 players)
      Hero bets $16.00, BU raises to $40.00, Hero raises to $164.40(All-In), BU calls $118.55.

Turn: ($363.45) T (2 players)

River: ($363.45) Q (2 players)

Final Pot: $363.45.
      Results follow:

Hero shows a pair of eights(8 A).
      BU shows three of a kind, nines(9 9).

Hero wins with a pair of eights(8 A).
      BU wins with three of a kind, nines(9 9).
  • 5 válasz
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      Kérdés az h képes e 3 bet blöffre ilyen flopon setet vagy flush-t reppelve. Ha igen akkor jó a push sztem, mert ha még setje is van javulhatunk, de ha nem akkor inkább fold sztem ilyen deepen. (100 BB -vel biztos h pusholnám)

Esetleg egy másik opció lehet ch/c flopon és hagyni blöffölni ha le is jön a flushünk, mert máshogy nem hiszem h kifizetne.

A legrosszabb sztem ha csak megadjuk a 3 betet flopon, mert ha jön is a flush megöli az akciót tuti.

Szóval flop bet/fold vagy bet/push között döntenék, adott image-ünk és az ellenfél AF függvényében.
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      nem is tudom, igy 170BBn kicsit meredek, de nem az a szörnyü play, viszont tuti high variance. 100BBn standard ofc
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      soha, elismetlem, soha nem 3betelnek olyan handdel, amivel ha part talalok WAWB szitu alakulhat ki... foleg deepen. inkabb 3betelj 57s-el, mert azzal ugyse stackoffolsz 7 high flopon, hanem drawt keresel magadnak.

gondolj bele, leesik egy A high flop es kapsz a cbetedre egy raise-t... nem a legfinomabb erzes. mert ugye vagy bloffol (tok jok vagyunk), vagy asz van nala (durvan dominalva vagyunk - 3 outra jatszunk). 170 bb-ert meg ilyesmit kideriteni az sose egy eletbiztositas.

viszont, ha mar megis eljutottunk a flopig, akkor teljesen standard a dolog.
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      Original von waki soha, elismetlem, soha nem 3betelnek olyan handdel, amivel ha part talalok WAWB szitu alakulhat ki...
      ezt nem teljesen értem, akkor nem 3beteled mondjuk a bu-k standard 3bbs stealjét AT, KJ vagy akár any 2-val?
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von nefarius020101
      Original von waki soha, elismetlem, soha nem 3betelnek olyan handdel, amivel ha part talalok WAWB szitu alakulhat ki...
      ezt nem teljesen értem, akkor nem 3beteled mondjuk a bu-k standard 3bbs stealjét AT, KJ vagy akár any 2-val?
      nem, vagy csak ritkan, ha ultra alacsony a fold to 3betjuk

teljesen logikus a dolog. ha alacsony a fold to 3bet, akkor sok lappal defendel, azaz tudjuk dominalni a calling range-et gyengebb lapokkal is. pelda: AT-vel 3betelek, gyereknek 20% fold to 3betje, azaz calloz Axs-ekkel -> dominalom, ha Ax-et floppolok.

amig ez nincs meg, addig minek zarjam ki pl a rosszabb Ax-eket (amiket dob ugyebar 3betre), es miert tartsam benn a nalam jobb lapokat... semmi ertelme.

hatareset lapokkal inkabb callozok es postflop probalok valuet nyerni a lapombol, vagy eppen probalom lejatszani a jatekost. tobb figyelmet igenyel + nem lehet csinalni 100 asztalon, de ez a "poker" szerintem.

oop 3bet amugyse igazan tul jovedelmezo napjainkban...