Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 fr 99 bvb

• ssscsanad
      ssscsanad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.15, Hozzászólások: 1.231
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

UTG+1 ($10.15)
      MP1 ($7)
      MP2 ($16.15)
      CO ($4.30)
      Button ($21.90)
      Hero ($26.30)
      BB ($25.40)
      UTG ($35)

Preflop: Hero is SB with 9:diamond: , 9:club: .
      6 folds, Hero raises to $1, BB raises to $3.5, Hero calls $2.50.

Flop: ($7) K:club: , 6:club: , 4:diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $2.6, Hero ???

Ellenfél 15/17, 3bet:16(bb-ből 13), af:2,6
      Dobást gyengének éreztem volna preflop, talán jobb lett vna a 4bet, de elég nagyot 3betelt. Oop 1 overes flop lehetett vna rosszabb is, c/f talán jó lett volna, de nagyon kicsit nyitott. Igazából fogalmam sincs, hogy kellett vna ezt megjátszani. :f_rolleyes:
  • 2 válasz
    • Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Én flopon nyitottam volna 5$-t, ha adja, vagy visszaemel, akkor check/fold a továbbiakban.
      Mivel itt checkoltál és elég kicsit emelt, elgondolkoztam volna egy visszaemelésen 8$-ig, vagy fold.
      Egyébként ilyen szituban a Fold BB to Steal mutatója segíthet. Ha nem dobál gyakran, akkor inkább limpelek alacsony párokkal és a flopon próbálom meg olcsón elvinni a potot, mivel gyakran fogja agrón védeni a kezét és jönnek az ilyen kényes szituk.

GL!
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      4bet preflop, sokszor fel fogja adni a handjét.
      Így call flop és c/f turn.