segitség!kellene

• esetlegesen
      esetlegesen
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.19, Hozzászólások: 9
      Dear esetlegesen,

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
      Tobi
      Nah hát ellöször is kaptam egy ijet és nem nagyon értem mit ir ha valaki tud segiteni megköszönöm .két hete kinlodnak és a hajamat szagattom :)
  • 7 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Két lépés közül kihagytad az egyiket.
      Számla létrehozása:
      Kattints az Cashier-re majd a Depost gombra. Fontos, hogy a valódi adataidat add meg. Csak ebben az esetben tudod megkapni a kezdőtőkét.

E-mail cím hitelesítés:
      Kattints az "Account"-ra (Számla), majd a "Validate Email Adress"-re (Email cím érvényesítése) és add meg a visszaigazoló kódot. A kódot a validáláshoz abban az e-mailben találod majd meg, amelyet a PokerStars küldött neked.

Ha végeztél a lépésekkel, akkor írj egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak.
    • esetlegesen
      esetlegesen
      Bronz
      szia . nah az egyik nem kötekedés csak ugy irom :) hogy a partypokere kértem . ott nincsen ijen depost meg ijenek mert magyar . az emailemet megváltoztattam és vissza igazolttam ott is itt is az adatoknak is utánna nézttem minden stimel . ujra regelni meg nem enged mert már reggelttem .Jah és kinek irjak és mit ? köszönöm türelmed !!!!!!!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Általában ilyen problémák a PokerStarson szoktak jelentkezni, így sikerült elnéznem, sorry. :)
      Na szóval amikor regisztráltál, és megadtad a bónuszkódot, akkor fel kellett ugrania egy olyan ablaknak, hogy Valódi pénzes számla készítése. Ott volt egy olyan gomb, hogy Deposit (befizetés). Valószínűsítem, hogy ez maradhatott el, mivel az e-mail címedet akkor már hitelesítetted.
      Jelentkezz be, és kattints a Számlám menüpontra, azon belül pedig a Befizetés fülre. Ha minden igaz, akkor fel kell ugrania egy kis ablaknak, ahol meg kell adnod a személyes adataidat. Ha evvel végeztél (és elmentetted) akkor be is zárhatod azt az ablakot (tehát nem kell befizetned).
      Belinkelem a kezdőtőkés útmutatót, itt átnézheted a lépéseket: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/1
      Új számlát ne nyiss!
      Ha végeztél mindennel, akkor a mi Ügyfélszolgálatunknak kell majd írnod (elég csak annyit, hogy pótoltad a hiányosságokat, küldhetik a kezdőtőkét). :)
    • esetlegesen
      esetlegesen
      Bronz
      Noh elvileg már csak az jön elöö hogy mejik bankártyával szeretnék befizetni ugyhogy szerintem jó lett. köszönöm a segitséget !
    • esetlegesen
      esetlegesen
      Bronz
      szia .kéne egy kis segitség ,hogy mit irjak vissza mert nem értették :( köszönöm
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Ez megfelelő lesz:
      Dear PokerStartegy Support! I registered my account at the Cashier, so please try send the starting capital again to my Party Poker account. Thanks!
      Válaszüzenetként küld el ezt a levelet!
    • esetlegesen
      esetlegesen
      Bronz
      Köszönöm szépen megérkezett minnden rendesen !