Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL2 FR ATo

• DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (10 handed)

Known players:
      BB(Hero):
      $4.98
      UTG:
      $0.33
      UTG1:
      $4.81
      UTG2:
      $7.99
      MP1:
      $0.38
      MP2:
      $4.70
      MP3:
      $0.38
      CO:
      $4.00
      BU:
      $2.00
      SB:
      $3.98

Preflop: Hero is BB with A, T.
      UTG calls $0.02, UTG1 calls $0.02, UTG2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 calls $0.02, 2 folds, BU calls $0.02, SB folds, Hero checks.

Flop: ($0.13) 9, 8, 6 (6 players)
      Hero checks, UTG checks, UTG1 checks, MP1 bets $0.06, MP2 calls $0.06, BU folds, Hero calls $0.06, UTG calls $0.06, UTG1 folds.

Turn: ($0.37) 6 (4 players)
      Hero checks, UTG checks, MP1 bets $0.06, MP2 folds, Hero calls $0.06, UTG calls $0.06.

River: ($0.55) 7 (3 players)
      Hero checks, UTG bets $0.19(All-In), MP1 calls $0.19, Hero raises to $0.38, MP1 calls $0.05.

Final Pot: $1.36.

Flop annyi volt a limper, hogy nem akartam erőltetni a hívást... KKT szerint ez call? Ott az áll, ha történt előtted megadás vakokból call. Az itt check? Kicsit zavaros ott nekem...
      A flop kialakult húzót szerettem volna olcsón végigkövetni, ami sikerült is... River nem voltam teljesen biztos, hogy elég az A, így csak 1 minbetet nyomtam... Vélemény?
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      multiway jobb a passzív játék, jó volt egy idejig...

river: nem voltam benne biztos hogy jó az Ász ezért csak minibetet nyomtam... ??? all in!!!

amúgy mind2őt all in raktad! de nagyobb stack ellen ez sima all in... bár MP2 ellen nem sziveren raktam volna be 500bb deepen... én azt javaslom inkább neked 100bb ülj be és 150bb szállj ki...

de ha tudsz deepen játszani, akkor oké
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Igazad van, ezt kicsit benéztem a kommentálással :) Mindenesetre egy nagyobb stack ellen már nem mertem volna hívni, könnyen leeshetett a straight flush... Ezeket a shortokat még kifizettem volna...

Ezen a limiten sajna csak deep asztalok vannak, egyenlőre még boldogulok, mert ha hibázok is, az ellenfelek sokkal többet... 1-2x belenéztem már coolerbe, amit a beülőm bánt, de igyekszem tanulni belőle... Aztán lehet hogy megpróbálok majd ide beülni 100BB-vel...
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Flop annyi volt a limper, hogy nem akartam erőltetni a hívást... KKT szerint ez call? Ott az áll, ha történt előtted megadás vakokból call. Az itt check? Kicsit zavaros ott nekem...

Ezt nem igazán értem. Flopnak semmi köze a KKT-hez. Ha arra gondolsz hogy ilyen esetben emelj e, akkor a válasz nem. Check. ha elötted emeltek akkro fold.

A játékod rendben van, kivéve riveren, én ott emelnék, nehogy mindenki elcheckelje. A short-ok ellen standard.
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Igen az tényleg elírás, preflop akart lenni...

KKT-ben annyi van az AT-nél, hogy ha történt megadás előtted akkor vakokból call... Ez nagyvakból gondolom check-et takar, de azért jobbnak láttam rákérdezni :) Kisvakból pedig egészítés...
      Előre is bocs, a hülye kérdésért :f_biggrin:
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      A figyelem felhívása kimaradt... Újabb hozzászólás nélkül nem lehet felhívni igaz? Legalábbis a módosításnál nem találtam...
      Még1x köszi!
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von DjTibu Igen az tényleg elírás, preflop akart lenni...

KKT-ben annyi van az AT-nél, hogy ha történt megadás előtted akkor vakokból call... Ez nagyvakból gondolom check-et takar, de azért jobbnak láttam rákérdezni :) Kisvakból pedig egészítés...
      Előre is bocs, a hülye kérdésért :f_biggrin:
      Ok, preflop BB-ből ne emelj, ha emelnek elötted fold, ha limpelnek akkor check. Ha csak 1 limper van vagy SB kiegészít akkor nyugodtan emelhetsz.