két bónusz közt a pad alá? :S

• MoleAdriana
      MoleAdriana
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.09, Hozzászólások: 35
      Sziasztok!

Én még új vagyok, és természetesen lett is egy kis gondom. Mindent szépen elolvastam és aszerint cselekedtem, volt is kis segítségem hozzá.

A kvízt megcsináltam, Partypokerre regisztráltam (természetesen PS150 kóddal) és amikor bejelentkeztem rámírt egy tag, hogy felajánl 500$ értékben bónuszt. Örültem is meg el is gondolkodtam. Aztán amikor benéztem a bónuszokhoz, így már már 500$-os bónusz is ott lebegett. Az egyik NOW500 kóddal, a másik pedig PS150-el. Két külön dátum is csatlakozott hozzá:

NOW500 : 2009.07.30
      PS150: 2009.11.06

A lényeg, hogy még vissza volt a Security-check a Pokerstrategytől. Ezt 27-én este küldtem el (ID elöl hátul, meg az arcfotó) És ma még nem jött meg az 50$, habár 2 munkanapot írtak kb. Itt kerültem szorult helyzetbe.

Nem akartam elveszteni ezt a klassz kis bónuszt azért. A hosszú fejtörés után befizettem és lefagytam. AZ 500$- megérkezett. A NOW500 bónusz megvan. De a PS150 bónusz eltűnt. Nem értem miért van ez? Nem független ez tőletek?

És amitől méginkább félek: Most a kezdő 50$ +100$ bónusz is elveszett?

Légyszi segítsetek! Köszi
  • 8 válasz
    • wtfsht666
      wtfsht666
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 77
      Üdv

Nos igen, a letöltési útmutatóban vagy5x leírták hogy TIlos befizetned mielőtt megérkezik az 50$-od. Így hogy befizettél sajnos elestél a bónusztól (az 50$) A státuszod pedig nemtudom, szerintem az növekedni fog ha jáccal, de leeht hogy nem mert nem kaptad meg a tökét. De majd pontosít egy mod...
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ez így normális...

Sajnos mégse olvastad el eléggé alaposan azt a regisztrációs leírást:

8. pont:
      # Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.
      # Elévül plusz 100$ bónusz, ha a teljes bankrolloddal beülsz egy asztalhoz. Ügyelj mindig arra, hogy legalább 2 dollárod legyen szabadon és ne legyen játékban. Ha mégis megtörténne véletlenül, akkor jelentkezzél - miután kijátszottad a 300 standard pontodat - ezen a linken keresztül az ügyfélszolgálatnál. Ők majd a PartyPokerhez fordulnak és visszaállítják a bónuszt.

A kezdőtőkét így már nem fogod tudni megkapni a PPre, de másik terembe kikérheted bármikor.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Szerintem jól jártál. A Party Poker First Deposit bónusza nagyon jó. Persze nem könnyű kijátszani, de sok pénzt kaszálhat vele az ember.

A kezdőtőkéd kérd ki inkább a Pokerstarsra, ott csak 50+50$-t kapsz, de nem bukod el a FD bónuszt :) .

Hajrá!
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von GrimTheCat A kezdőtőkéd kérd ki inkább a Pokerstarsra, ott csak 50+50$-t kapsz, de nem bukod el a FD bónuszt :) .

Hajrá!
      Starson nincs a kezdő 50$-on kívül semmi. Semmi +-ot nem ad. Megérkezik a kezdő 50$, és 3 hónap van rá, hogy 500 VPP-t csináljon az ember, ha megvan, akkor a zseton saját lesz, ha nem van meg, akkor elveszik. (feltételes összegként szerepel a kezdőtőke a számlánál.) Oszt ennyi, semmi mást nem ad.
      Saját befizetésnél van a Starson 50$ bónusz (max 50.)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Starson vana z 50$-s kezdőtőke illetve igénybe lehet utána még venni az FD bónuszt (100% max 50$-ig)
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      A Starsra azért érdemes kikérni a bónuszt, mert ott amúgy sem lehet nagy first deposit bónuszra szert tenni. Viszont nagyon bőséges a játékosállomány. EGyébként a Starson a profibbak nagyon jó bónusz rendszert kapnak. Kezdőknek viszont elég ramaty.
    • MoleAdriana
      MoleAdriana
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.09, Hozzászólások: 35
      Hát ez van akkor sajnos, a jó hír, hogy máshova kikérhetem. De még egy kérdés: A pontok azért járnak a Pokerstrategyre a Party Pokeren keresztül?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von MoleAdriana Hát ez van akkor sajnos, a jó hír, hogy máshova kikérhetem. De még egy kérdés: A pontok azért járnak a Pokerstrategyre a Party Pokeren keresztül?
      Helló!

Igen, járni fognak. Legalábbis 99%.