[SH] NL10 sh AQo

• wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $14.03
      CO:
      $17.24
      BU:
      $3.25
      SB:
      $8.69
      BB(Hero):
      $14.88

Preflop: Hero is BB with A, Q.
      3 folds, SB calls $0.05, Hero raises to $0.40, SB calls $0.40.

Flop: ($1) Q, A, J (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.47, SB calls $0.47.

Turn: ($1.94) J (2 players)
      SB bets $5.30, Hero raises to $13.91(All-In), SB calls $2.42.

River: ($23.57) 8 (2 players)

Final Pot: $23.57.

Ellenfél: 41/0/1,4/40 - vpip/pfr/af/hands
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      OMG mi ez a fél pot cbet???

turn meg fold.
    • wago
      wago
      Bronz
      Bmilk, azért másolok ide be leosztásokat néhanap, mert érdekel, hogy más vajon mit csinált volna ebben a helyzetben. És az is, hogy miért. Most az, hogy milyen lehetőségeim vannak a turn-ön... hát én is ismerm a gombokat, fold csekk raise. Én a raise mellett döntöttem, kíváncsi lennék, hogy te miért döntenél a Fold mellett.

Én azért döntöttem a raise mellett mert eléggé laza volt, sokszor megadogatott preflop. Mikor megnéztem a statjait, akkor flop passzív volt, de a turnön szívesen szeretett aktívvá válni.
      Nah most itt mivel emelne a pot majdnem 3-4szeresével? Sorral? Annak semmi értelme nem lenne mert nem nyer belőle értéket. Miért akarna kiűzni a potból. Drill ugyan ez, mákolt egy drillt, vajon miért akarna kiűzni a potból. AJ is lehetséges persze, de megint csak a nagyon nagy overbet az érthetetlen számomra. Ezt mivel csinálnám ha belegondolom magam a helyzetébe? Ax, Kx, Qx esetleg, van még outja, de nem akarja, hogy megadjak akármivel is. Ha monsterem lenne próbálnám úgy alakítani az emeléseket, hogy még megadja, és ne űzzem ki a rossz lapokat.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      vannak akik slowplayelnek és vannak akik nagyon nem... nah mármost ha eltalálta a drilljét jogos betelhet ekkorát... egyszerűen sokan nem képesek dobni ezen a limiten... és elég scary számára a board... ez hogy valaki olyat csinál amit te egyébként nem csinálnál nem azt jelenti, hogy más sem...

floppon nagyobbat emelnék, egyszerűen ha mindíg fél potot emelnék ilyenkor elég minuszos lenne a megjátszása ezeknek a helyzetetknek, mert nem nyerek elegendő pénz a gyengébb lapokból... és kiíváló esélyeket adok megadásra is egyben... ez duplán bukás...

turnön egyszerűen túl sokszor kéne jobbnak lennünk hogy jó legyen a megadás, lesz amikor mi nyernénk egyébként

az esetek több mint felében kéne nyerni... ez nem fog fent állni... egyszerűen sűt róla hogy Bubi van nála...! ezt nem fogja semmi mással szinte megcsinálni... se Q, se A se húzóval... vagyis nagyon ritkán...
    • wago
      wago
      Bronz
      Hmmm... Ez igaz, nekem is megfordult a fejemben, hogy "Süt róla, hogy bubi". Nem tudom én akkor abban a helyzetben ezt nem hittem el, hogy tényleg J-ja van, ezt olyan feltűnően csinálta, mintha azt akarná mondani, hogy "Dobd el, mert bubim van".

A leosztástörténetből nem tudtam kideríteni, de valszeg ő az, akit előttem lemákoltak elég csúnyán, szóval kis tiltet is éreztem a játékában.
      Mindenesetre az asztal összképébe és az addig megfigyelt játékstílusába sehogy nem illett bele ez az overbet.

Kíváncsi vagyok vajon más mit csinált volna. Bár ahogy sejtem más is dobta volna. Talán így önmagában ennek a leosztásnak a megoldása a dobás lenne. Úgyhogy itt az eredmény, ahogy sejtettem egy Kx-el akart kiblöffölni.

Results follow:

Hero shows two pairs, aces and queens(A Q).
      SB shows a pair of jacks(4 K).

Hero wins with two pairs, aces and queens(A Q).
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      először sokat irtam ide, de modnom nem piszkolom tele...

a lényeg: nekem múltkor (gyenge) húzóval flop c/c turn c/r all in ment az arc... nálad flop c/c turn open all in hol tanulták ezt? :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Floppon mehet a potbet, egy Kxnek nem kéne itt megadni az esélyeket a callra. Ez a river overbet nagyon érdekes, valószínű dobnék rá, mert túl sokszor kéne, hogy jók legyünk, illetve még nincs bent annyi pénzünk, hogy megérje a kockázatot. Természetesen megfelelő read-del mehet a push, de csak a statok alapján biztos, hogy dobnám. Leginkább egy Jx-re tenném.