NL50 SH - 99 - aggro fish ellenfél

• pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az ellen 65/24/3,4-et játszott 113 hand alatt, de a leosztás pillanatában még ennél is magasabb volt az AF. WTSD 23%.
      Eléggé marginális kezünk van, azért egy ilyennel nem nagyon szeretek megőrülni egy majdnem maniac ellen.
      Mivel a fold to cbetje 60% körül volt, ezért természetesen a cbetet nem hagyhatom el. A call után 22-TT, JT, QT, KT, AT-re tettem, ugye húzók nincsenek.
      A turn lap megint amolyan jó is meg nem is. Itt mindenképpen hagyni akartam, hogy blöfföljön egy kisebb, közepes pp-t (vagy air-t ha floatolni akar), de azért elég nagyra sikeredett ez a bet.
      Adható ez? Ugye azért elég sok olyan kéz lehet nála ami már ver.
      Persze mivel eldöntöttem, hogy hagyom blöffölni ezt még mindenképpen megadtam. A riveren nagyon gondolkoztam rajta, hogy betolom, hátha eltudom dobatni a Tx-et, de mivel nem volt elegendő infóm róla, így nem mertem megkockáztatni. Persze a passzolásának örültem :)

Hogyan máshogy?

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $59.81
      BB:
      $47.50
      MP2(Hero):
      $73.36
      MP3:
      $29.10
      CO:
      $35.86

Preflop: Hero is MP2 with 9, 9.
      MP3 folds, CO calls $0.50, 2 folds, Hero raises to $2.50, CO calls $2.50.

Flop: ($6.25) 6, 6, T (3 players)
      Hero bets $4.50, CO calls $4.50.

Turn: ($15.25) 6 (3 players)
      Hero checks, CO bets $11.43, Hero calls $11.43.

River: ($38.11) A (3 players)
      Hero checks, CO checks.

Final Pot: $38.11.
  • 2 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nekem tetszik a megjátszás. A pre raise az standrad ugye, és a flop cbet is. Ezen a floppon igazából a pocketpároktól kezde a Tx-en át, a két overig bármivel megadhat, úgyhogy nem kell megijedni egyből. A turn végülis jó lap számunkra, mert csak a 6x és a Tx ver minket. JJ+ valószínű emelt volna pre a limp/call helyett. Tetszik a turn check/call, pontosan azért, hogy egy alacsony párral megpróbáljon itt erősködni. A river A nem éppen a legjobb lap egy fish ellen, mert lehet nem tudsz dobatni vele egy Tx-et, másrészt lehet, hogy valami A magassal jött végig. Úgyhogy itt nem marad más, mint a check/fold sajnos.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Köszi!

Sajnos most pont egy T:c9-et szorongatott, de a lényeg, hogy egy range ellen játszunk itt ugye.