Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 QJs-> Full, river bet?

• SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Regisztrált: 2007.04.18, Hozzászólások: 1.604
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $12,99
      MP1:
      $80,83
      Hero:
      $56,21

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with Q:spade: , J:spade:
      UTG2 calls $0,50, MP1 raises to $1,00, MP2 folds, Hero calls $1,00, 4 folds, UTG2 calls $0,50.

Flop: ($3,75) Q:club: , A:diamond: , J:diamond: (3 players)
      UTG2 checks, MP1 bets $3,00, Hero raises to $8,00, UTG2 folds, MP1 calls $5,00.

Turn: ($19,75) 3:spade: (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $11,50, MP1 calls $11,50.

River: ($42,75) Q:heart: (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $25,00, MP1 folds.

Final Pot: $67,75

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a full-house, queens full of jacks (Qs Js)

Hero wins with a full-house, queens full of jacks (Qs Js)

A kérdésem, hogyan tudtam volna több értéket kicsalni a barátomtól?
  • 9 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem már pre ráemelek, nem akarom hogy utg is becallozon. Aztán 3 bet potban már turnre allint lehet kerülni, amit lehet meg is adott volna egy huzóval, amivel már a riveren jelen esetben nem fizetett
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      nemtom ez a QJs KQs JTs nalam pont olyan lapok h. jó velük multiway jatszani, amit waki is annyit mond: posztflop veljú.
      nem hinném h. ha 3betelünk és találunk egy Q-t vagy egy darab J-t akkor szívesen tönkremennénk ha aggróznak ellenünk.
      szerintem jó a call. turnön nagyobbat hívnék(14-15$), h. fizessen a draw-val/gyengébb ászokkal!
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      egy ekkora fish miniemelését szivesen emelem, tulajdonképpen izolálom. Most erröl a konkrét sziturol volt kérdés hogy hogy lehetett volna több értéket kinyerni. Hát sztem ugy hogy flopp elött izoláljuk.
      Ha meg csak egy párt floppolunk akkor mehet a potkontroll pozból
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Köszönöm a válaszokat! :)
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von szcsaba86 nemtom ez a QJs KQs JTs nalam pont olyan lapok h. jó velük multiway jatszani, amit waki is annyit mond: posztflop veljú.
      nem hinném h. ha 3betelünk és találunk egy Q-t vagy egy darab J-t akkor szívesen tönkremennénk ha aggróznak ellenünk.
      szerintem jó a call. turnön nagyobbat hívnék(14-15$), h. fizessen a draw-val/gyengébb ászokkal!
      +1 Én is erre szavazok. Jöjjön csak a fish UTG is.

SixXxeR: én igazából azt nem értem, hogy miért nem tettél be mindent riveren? Ha van valami, amivel megadja az emelésed, akkor azt is meg fogja adni az tuti. Ha meg nincs semmije, akkor tök mind1. Így értéket hagysz bent.
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      Original von vanyas egy ekkora fish miniemelését szivesen emelem, tulajdonképpen izolálom. Most erröl a konkrét sziturol volt kérdés hogy hogy lehetett volna több értéket kinyerni. Hát sztem ugy hogy flopp elött izoláljuk.
      preflop eksönt nem néztem mármint h. az csak minraise. hát igen. végülis az a megoldás sem rossz. nemtom melyik a "jobb"
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Original von pborisz
      Original von szcsaba86 nemtom ez a QJs KQs JTs nalam pont olyan lapok h. jó velük multiway jatszani, amit waki is annyit mond: posztflop veljú.
      +1 Én is erre szavazok. Jöjjön csak a fish UTG is.

SixXxeR: én igazából azt nem értem, hogy miért nem tettél be mindent riveren? Ha van valami, amivel megadja az emelésed, akkor azt is meg fogja adni az tuti. Ha meg nincs semmije, akkor tök mind1. Így értéket hagysz bent.

Valóban turnon nagyobbat kellett volna hívnom, hogy a riveren ne legyen gond az all in.
      Jelenesetben azért nem toltam all int, mert nagy lett volna a különbség a TBet és a RBet nagysága között.
      Úgy gondoltam a riveren, ha mégis Ax van nála, akkor ennyit még kifizet.
      Akkor úgy gondoltam nagyon visszafogta magát a handben, lehet, hogy megsejtett valamit. :f_rolleyes:
    • SixXxeR
      SixXxeR
      Black
      Original von vanyas egy ekkora fish miniemelését szivesen emelem, tulajdonképpen izolálom. Most erröl a konkrét sziturol volt kérdés hogy hogy lehetett volna több értéket kinyerni. Hát sztem ugy hogy flopp elött izoláljuk.
      Jogos!
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Ebben a konkrét szituban én is ezt az utat választanám. Ha kicsit is jobb játékos lenne, és normálisat emelne, akkor viszont call, hogy UTG+2 is jöjjön, mert postflop elég jól játszható egy QJs multiway.

Ha már így alaklut, akkor a turn-ön nagyobbat betelj, védelem miatt és value-ért egyaránt. Úgy riveren be is tudtad volna hívni a maradék stackjét.