kérdés

• Dani92
      Dani92
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 1
      Hali!
      Nekem lenne egy olyan problémám hogy amikor igazolni kell az adataimat akkor nem tudok semmit se felmutatni a lakcímemről mivel albérletbe vagyok a számlák a tulaj nevére jönnek és mivel egy hónapja se lakok itt ezért még lakcímkártyát se volt időm csináltatni.
      Az lenne a kérdésem hogy mit tudok tenni! Nagy baj lenne ha kihagynám?
      A válaszokat előre köszönöm!
  • 4 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Dani92 Hali!
      Nekem lenne egy olyan problémám hogy amikor igazolni kell az adataimat akkor nem tudok semmit se felmutatni a lakcímemről mivel albérletbe vagyok a számlák a tulaj nevére jönnek és mivel egy hónapja se lakok itt ezért még lakcímkártyát se volt időm csináltatni.
      Az lenne a kérdésem hogy mit tudok tenni! Nagy baj lenne ha kihagynám?
      A válaszokat előre köszönöm!
      Üdv!
      Van egy bejelentett lakcímed nyilván?
      Ne a mostanit add meg, hanem azt. Levelet úgyse fogsz kapn ia Pstől, azt meg tudod igazolni, hogy ott laksz.
      Vagy vársz, ameddig rendelkezni fogsz a szükséges igazolással a mostani lakcímeddel kapcsolatban.
      Kiahgyni nem lehet.
    • hofi7
      hofi7
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.31, Hozzászólások: 346
      És akkor mi van ha a személyimen ami van lakcím a szüleim háza és a közüzemi számla nem az én nevemre jön hanem az apáméra?

Ha kifizetésnél kérik az ID Confirmationt és ott kérnek számlát a lakcímről ami a személyazonosságot igazoló papiron van , akkor mit csináljak?
    • kis19
      kis19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.30, Hozzászólások: 195
      Original von hofi7 És akkor mi van ha a személyimen ami van lakcím a szüleim háza és a közüzemi számla nem az én nevemre jön hanem az apáméra?

Ha kifizetésnél kérik az ID Confirmationt és ott kérnek számlát a lakcímről ami a személyazonosságot igazoló papiron van , akkor mit csináljak?

en ugy tudom, h eleg a cimek egyeznie... eleg sokan laknak a szuleikkel es mas nevere jonnek a szamlak.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von hofi7 És akkor mi van ha a személyimen ami van lakcím a szüleim háza és a közüzemi számla nem az én nevemre jön hanem az apáméra?

Üdv!
      Ebben az esetben legtöbbünk rendelkezik banki igazolással, amin a lakcím ois rajta van, és a te nevedre érkezik.
      De a lakcímkártyán kívül nálam mást nem kértek még.