NL50 SH - AJ multiway flop donk

• pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ez pár napja volt, de most jutott eszembe, hogy be akartam tenni.

Az ellenfelekről mindössze 30-40 hand van így statok nem lényegesek, kb. mindegyik fish, a donkoló agresszívebb típus.
      Elég szar helyzet, hogy ott a TP, de ugye multiway nem sokat érek vele.

Van itt más döntés?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($19.35)
      BB ($49.64)
      UTG ($78.11)
      UTG+1 ($33.81)
      Hero ($47.50)
      BTN ($10.99)

Dealt to Hero A:diamond: J:heart:

fold, UTG+1 calls $0.50, Hero raises to $2.50, fold, SB calls $2.25, BB calls $2, UTG+1 calls $2

FLOP ($10) 6:spade: 4:club: A:spade:

SB checks, BB checks, UTG+1 bets $10, Hero folds, SB folds, BB calls $10

TURN ($30) 6:spade: 4:club: A:spade: 3:club:

BB checks, UTG+1 bets $21.31 (AI), BB folds

UTG+1 wins $28.50
  • 4 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Emeléssel izolálod magad egy jobb kéz ellen, megadásal a flösshúzónak tálcán kínálod a megadást. Ezenfelül übermaniac fishnek kell lennie, hogy 3 emberbe a Te kezednél gyengébbel belenyisson.

Nice fold
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      SB meg UTG ellen mivel fél stackek, simán allint megyek. A BB gyerek itt a gond. Sztem emelnék 20ig, BB ha adja vagy emel akkor sztem feladom a késöbbi utcákon. Emezek ellen meg allin a cél
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von bogec84 Emeléssel izolálod magad egy jobb kéz ellen, megadásal a flösshúzónak tálcán kínálod a megadást. Ezenfelül übermaniac fishnek kell lennie, hogy 3 emberbe a Te kezednél gyengébbel belenyisson.

Nice fold
      +1

vanyas: Az a baj a minraise-el, hogyha BB mondjuk c/r-t játszik, a fish meg calloz, akkor túl jó oddsokat kapunk a callra. Ennyi ember ellen a legjobb amit tehetünk, hogy feladjuk ezt a marginális kezet, még akkor is ha esetleg a jobb kezet dobjuk.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bogec84 Ezenfelül übermaniac fishnek kell lennie, hogy 3 emberbe a Te kezednél gyengébbel belenyisson.

Nice fold
      Ezen van a hangsúly!

Volt egy másik hasonló leosztás, ahol szintén 4-en néztünk flopot és ugyan így elémnyitott egy kisebb stackes fish. Ott overpárom és lyuksor húzóm volt (QQ) és ráemeltem, mert hasonlóan húzós volt az asztal. Persze vele AI kerültünk és két párt mutatott. Szóval multiway szerintem is ritkán lesz gyengébb kéz még a fishnél is, ha elénk nyit.

Szerk: persze azért láttam már példát arra is, hogy csak megpróbálta ellopni a potot, de az tényleg maniac volt.