Mire várunk?

• Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 67
      A bwin egy hete nem küldi a pénzt, a német levélre pedig (mert magyarra válaszolni nem tudnak, de ennek ellenére sem adnak fel álláshirdetést olyanok részére, akik tudnának magyarul válaszolni) a PS nem válaszol. Szóval a PS nagyon hasznos oldal, de ez a hasznosság nemsokat ér, ha nem lehet kihasználni az iszonyatos késedelem miatt (én már olvasnám a bronz szekció cikkeit, de mivel nem jön a pénz, nem léphetek tovább). Jó lenne, ha valaki csinálna már valamit az ügy érdekében, amely úgy látom, rengeteg játékosnak okoz fennakadást.
  • 3 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Több próblémát is látok a te számládnál.

A bwin-re nem utalunk kezdőtőkét. Gondolom a "PÓKERTERMEK" fülre kattintva választottad ki a termet, viszont az csak arra érvényes aki be szeretne fizetni saját maga pénzt.

A "HONLAP"-ra kattintva újra látni fogod azt az oldalt ahol le vannak írva a teendők:

A lépések:
      - A saját utad kiválasztása
      - Játéktípus kiválasztása
      - Cikkek elolvasása és a kvíz kitöltése
      - Válassz egy pókertermet ahhoz, hogy megkapd a kezdőtőkét!
      - Az adataid kiegészítése

Csak azokra a linkekre kattints semmi másra. Ha mindent elvégeztél, akkor már másképp néz ki a dolog.

Ha e-mailt írtál az ügyfélszolgálatnak, akkor nem fognak válaszolni. A kapcsolatot az ügyfélszolgálattal csak a "SEGÍTSÉG" menüponton keresztül tudod felvenni.

Üdv.
      kisike
    • Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 67
      Kedves kisike,

köszi szépen a segítséget!
      Tényleg úgy volt, ahogyan mondtad, a "pókertermek" fülre kattintva választottam a bwint. A javaslatodra most kiválasztottam a megfelelő helyen a termet (a PartyPoker-t), ezúttal sikerült eljutnom az adataim kiegészítéséig is, szóval elvileg sikerült, és most csak várnom kell az 50 dollárt. Remélem, megkapom az ígért 2 munkanapon belül. A bwin számlám gondolom nem baj, ha megmarad, bár használni nem fogom. A bwin oldalán nem találtam olyan lehetőséget, hogy megszüntethetem a számlámat. Ha esetleg tudod, hogyan szüntethetném meg, akkor megkérlek, hogy írd le nekem.
      (Egyébként a PS ügyfélszolgálatnak nem e-mail írtam, hanem a segítség menüpontban küldtem üzenetet németül.)
      Nemegészen ide tartozik, de még lenne egy olyan kérdésem is, hogy álláslehetőség csak Gibraltáron van-e, vagy lehet Magyarországon is dolgozni a PS-nél.
      A válaszodat előre is köszönöm.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Az álláslehetőségek mind Gibraltárra vonatkoznak kivéve az olyan állásokat mint edzők, kézelemzők, fordítok, videókészítők.