kérdés

• Szendi8
      Szendi8
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy regisztráltam,kitöltöttem a kvízt,létrehoztam a számlám,beírtam a bónuszkódom,de az 50$ kezdőtőkét nem kaptam még meg, pedig már vagy egy hónap is eltelt!
      Ilyenkor mit csináljak?
  • 24 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Szendi8 Sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy regisztráltam,kitöltöttem a kvízt,létrehoztam a számlám,beírtam a bónuszkódom,de az 50$ kezdőtőkét nem kaptam még meg, pedig már vagy egy hónap is eltelt!
      Ilyenkor mit csináljak?
      Helló!

Kérdezz rá a supportnál, és elmondják, mi a gond.
      Segítség menüpont, új üzenet írása.
      Sajnos jelenleg nem tudunk magyar nyelvű üzeneteket fogadni.
    • Zoli2485
      Zoli2485
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 5
      üdv!
      A segítségeteket kérném.
      Sikeresen teljesítettem a kvízt, regisztráltam a full tilten, elküldtem a securitynek a képeket, szóval minden rendben ment idáig.
      Kaptam egy üzenetet:

"Dear Zoli2485,

We are not able to transfer the money to your account at Full TiltPoker, because you did not finish the registration at the Cashier. Youcan do this by following this instruction:
      Start the Full Tilt Poker software and login. As soon as you are in themain window of the software go to "Account" -> "Change personaldata". Fill in your personal data and click on "OK".
      For validation of your e-mail address you have received an e-mail witha validation code. Please insert this Code in " Account" / Validatee-mail.

Now you are ready to get the money. Please inform us about this by a ticket and you will receive the money soon.

Best regards,
      PatrickS"

Angol tudásom nem a legjobb, úgyhogy megköszönném, ha elmondanátok, hogy mi ezzel a teendőm.
      Előre is köszönöm a valászt.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Elég egy helyen megkérdezni, a másik topicban válaszoltam. :f_wink:
    • Zoli2485
      Zoli2485
      Bronz
      üdv!
      Az a gondom, hogy kitöltöttem az adatokat meg az érvényesítő kódot is már beírtam korábban, szóval nem tudom mi lehet a gond.
      Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek ezekután?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Ha minden lépést megtettél, akkor írj vissza az Ügyfélszolgálatnak, hogy próbálják meg ismételten elküldeni a kezdőtőkét.
    • Zoli2485
      Zoli2485
      Bronz
      Tudnál segíteni, hogy mit írjak, mert angolul nem tudok.
      Előre is köszi a segítséget.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Ez megfelelő lesz:
      Dear PokerStrategy Support! I finished the registration in the Full Tilt Poker Cashier. Please try again transfer the starting capital into my account. Thanks!
    • danny87ers
      danny87ers
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.12, Hozzászólások: 130
      Hello!
      Kit kell zaklatni ,hogy a videók között legyen DoN sng is bronztól?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló,

Írhatsz a Vélemények/javaslatok témakörbe, és ha lesz elég támogatottsága a felvetésednek, akkor valószínűleg elkészül egy ilyen videó is, vagy esetleg fordításra kerül egy idegennyelvű DON videó. :s_smile:
    • kriszrm
      kriszrm
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!Bocs ha nemjó helyre írom de segítséget kérnék.A gondom a következő:kaptam a pokerstarstól 1 Juno Invitational (többasztalos) kupont és azt szeretném kérdezni hogy ezzel a kuponnal melyik versenyre tudok benevezni? és pontosan hol találom meg ezt a versenyt a központi lobbyban? remélem hamar tudtok válaszolni mert ma kaptam és nemtudom meddig marad meg
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Ez ügyben a Stars supporthoz kellene fordulnod.
      Annyi verseny van a Starson, hogy nincs ember, aki fejből tudna egy ilyen infot.
      Versenyeket a Kérelmek/Verseny keresése pontban tudsz keresni, de itt is csak a verseny száma alapján.
    • SinFul17
      SinFul17
      Globális
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 1
      Helló!

2-3 éve valahonnan kikértem ilyen ingyenes kezdőtőkét, meg is kaptam minden oké volt. A kérdés az hogy ez a PokerStrategy volt e, mert már nem emléxem semmilyen adatra, így örülnék ha utána tudnátok nézni hogy van e ilyen néven regisztráció vagy nincs, és akkor elkerülnék egy fölös accountot egy jó teremben. név: Jenőfi Dániel
    • atus85
      atus85
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.24, Hozzászólások: 16
      Ha még nem játszottam ki a kezdőtőkét teljesen, a barátok utáni pénzt attól ki tudom utalni magamnak? Vagy először le kell írnom teljesen a kezdőtőke bónuszt és utána utalhatok ki toborzós pénzt?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! A Toborzott barátok után járó bónusz kifizetésével kapcsolatban itt olvashatsz: A (TAF) bónusz kifizetése.
      Továbbá termenként eltérő feltételek is vannak, mint például a Titan Pokeren az első cashout előtt minimum 2500 TP kell összegyűjtened, Mansionon csak az 50$ feletti részt veheted ki (ha jól tudom, akkor a Partyra is ez érvényes), amíg nem játszottad ki a kezdőtőkét.
      És mielőtt kivehetnéd a pénzt, egyszer be is kell fizetned a terembe.
    • atus85
      atus85
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.24, Hozzászólások: 16
      nem akarom kivenni csak a pókerszámlámra utalni. rosszul fogalmaztam. (partypoker) ezt lehet a kezdőtőke kijátszása közben?
    • Dspider
      Dspider
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 620
      Original von SinFul17 Helló!

2-3 éve valahonnan kikértem ilyen ingyenes kezdőtőkét, meg is kaptam minden oké volt. A kérdés az hogy ez a PokerStrategy volt e, mert már nem emléxem semmilyen adatra, így örülnék ha utána tudnátok nézni hogy van e ilyen néven regisztráció vagy nincs, és akkor elkerülnék egy fölös accountot egy jó teremben. név: Jenőfi Dániel
      Szia SinFul17,

A fent említett név alapján találtunk egy korábbi regisztrációt, DreamOn névvel.
      Kattints az "Elfelejtetted a jelszavadat?" menüpontra a főoldalon, majd ott kérj egy jelszóemlékeztetőt. Ha nem emlékszel a regisztrált email címre, küldj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak az adataiddal.
      Mivel egy korábbi számlával már rendelkezel, ezért a SinFul17 névvel nyitott regisztrációdat zároljuk, ugyanis a szabályzatunk nem engedélyezi a többszörös regisztrációt.
      Ha bármi másban segítségedre lehetünk, kérlek jelezd azt felénk. :s_smile:

Üdv,
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von atus85 nem akarom kivenni csak a pókerszámlámra utalni. rosszul fogalmaztam. (partypoker) ezt lehet a kezdőtőke kijátszása közben?
      Igen, ki lehet utalni a TAF pénzt a pókerszámládra a kezdőtőke kijátszása közben is. :f_wink:
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hol találom a letöltéseket?
      pl icm trainer stb
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Stratégia menü, alatta pedig Póker eszközök
    • 1