Stars vagy Tilt?

• wttomi
      wttomi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.08, Hozzászólások: 643
      Sziasztok,bejártam 1 -2 pokertermet már,és tényleg a pokerstars,és a fulltiltpoker nyerte el legjobban a tettszésemet,a többi szoftverek grafikailag gyengébbek,létszámilag vagy túl sok vagy túl kevés,és mégiscsak talán ez a kettő a világ 2 legnagyobb szoftvere,kérdésem az lenne,hogy tilten még a bonus pontokat is sokkal gyorsabban kapják az emberek,grafikailag is szebb,mi az ami megfogja az embereket szerintetek a starsban?S ti melyiken vagytok vagy melyikre mennétek és miért?SSSSSSSS 3. és utolsó kérdés,lehet hogy én vagyok vak,de fulltilt pokersuliba volt magyar felirat a videokhoz starson nincs?! Ebben lesz valyon változás?Előre is köszi a válaszokat sziasztok!!!
  • 6 válasz
    • pirszingpityu
      pirszingpityu
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.12, Hozzászólások: 17
      Original von wttomi Sziasztok,bejártam 1 -2 pokertermet már,és tényleg a pokerstars,és a fulltiltpoker nyerte el legjobban a tettszésemet,a többi szoftverek grafikailag gyengébbek,létszámilag vagy túl sok vagy túl kevés,és mégiscsak talán ez a kettő a világ 2 legnagyobb szoftvere,kérdésem az lenne,hogy tilten még a bonus pontokat is sokkal gyorsabban kapják az emberek,grafikailag is szebb,mi az ami megfogja az embereket szerintetek a starsban?S ti melyiken vagytok vagy melyikre mennétek és miért?SSSSSSSS 3. és utolsó kérdés,lehet hogy én vagyok vak,de fulltilt pokersuliba volt magyar felirat a videokhoz starson nincs?! Ebben lesz valyon változás?Előre is köszi a válaszokat sziasztok!!!
      Hali!

Nos nemcsak eme két terem az ami jó. Én speciel Unibet fun vagyok. Évekig a PokerStarson játszottam, de ott már tul sokan vannak, ergo sok kamikaze is. FullTilt jó terem lenne, de vhol olvastam a neten, h inkább a hazaiaknak ad a szoftver, s mivel nem vagyok amcsi, igy nem is sok esélyel indultam pár törnin.
    • BRG
      BRG
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.28, Hozzászólások: 11
      SZiasztok !
      Megkerdez hetnem , hogy hol olvastal ilyet a Tilt-rol ? En is ott jatszom es eszrevettem ,hogy mindig kicseszik velem a szoftver !!! All-in -eknel 95%-ban akarmilyen eros kezem van , ugy oszt , hogy az amcsi nyer a vegen !!!
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Én azt is olvastam, hogy a nők 3% előnnyel indulnak minden esetben, ezért megéri hamis adatokkal regelni. Rossz belegondolni a sok amcsi nő mennyire nyerő lehet emiatt :f_smile:
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Tényleg amcsik ellen nehéz nyerni mert alájuk pakol a generátor !
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Mindkét oldal jó, mert nagy a játékosállomány és sok fish játszik.
      Starson nagyon sok torna van ,de elég nagy a résztvevők száma.
      Ha CG-t akarsz játszani, akkor inkább az FT-t ajánlom, már a RB miatt is.

Ha csaláselmélettel akartok foglalkozni akkor arra van már pár topik. :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • myrra78
      myrra78
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.29, Hozzászólások: 246
      Original von asromafan82 Tényleg amcsik ellen nehéz nyerni mert alájuk pakol a generátor !
      ezt tényleg komolyan gondolod? mert azért nyertek már jópár versenyt európaiak:D
      engem is mákoltak már szét itt ott, de nem hinném hogy az RNG figyeli azt hogy ki honnan jött. sajna benne van a játék szórásában az hogy néha akár sorozatban bukod az esélyesebb lapokat. túl kell tenned magad ezen.
      jah és szerintem a stars a legjobb terem, utánna a full tilt, aztán messze lemaradva jön a többi. ez sng-re és versenyre vonatkozik, CGnél nem egyértelmű.