nl200 sh JTo

• kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.041
      villain: 39/19 AFq:33%

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      SB ($420)
      BB ($191)
      UTG ($276)
      Hero ($347)
      BTN ($221)

Dealt to Hero J:club: T:diamond:

UTG calls $2, Hero raises to $10, fold, SB calls $9, BB calls $8, UTG calls $8

FLOP ($40) A:heart: Q:club: 8:heart:

SB checks, BB checks, UTG bets $20, Hero calls $20, SB calls $20, BB folds

TURN ($100) A:heart: Q:club: 8:heart: 9:heart:

SB bets $65, UTG folds, Hero calls $65

RIVER ($230) A:heart: Q:club: 8:heart: 9:heart: 2:spade:

SB checks, Hero checks

fold turn?
      call esetén riveren itt? bet vagy cb ?
  • 5 válasz
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      Ha flushre dob az ember turnon, akkor szerintem el kell engedni flopon. Sb jateka gyanus, flopon megad, majd lejon a huzo es leadelni kezd. En is check behindot valasztottam volna.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Szerintem már flop fold. Arra a 6 outra nem igazán számolhatunk az implikált esélyekkel, mert ehhez túl vérszegény az a bet UTG-től.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von pborisz Szia!

Szerintem már flop fold. Arra a 6 outra nem igazán számolhatunk az implikált esélyekkel, mert ehhez túl vérszegény az a bet UTG-től.
      +1
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      UTG ezen a boardon a lapjával sok résztvevős potban, ha csak egy csöpp esze is van, jobban védené a kezét. blöffölni meg nemigazán kezdhetsz el, mert ez a forma a húzójától nem fog egykönnyen megválni. ez van. foldolni kell. a river pedig WOW. nagyon ritkán kerülök bele ilyen passzívan egy potba. check behind-ra szavazok. de érdekes hand ez. huh
    • kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.041
      igen, nem ártott volna mondanom UTG röl infot, ő hal volt, statokat most nem bányászok elő, de passzív hal volt, nagyon szerett callozni, és SB sem volt fényes regular,
      ugye flopon megadtam és féltem bár nem tudom mitől mivel ez az arc flössel biztos nyitott volna riveren...

A2-t mutatott...