Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 fr QQ

• ssscsanad
      ssscsanad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.15, Hozzászólások: 1.231
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Hero ($28.35)
      UTG+1 ($9.75)
      MP1 ($4.75)
      MP2 ($50.25) 9/14, AF:inf (flop:inf, turn:inf, river:inf) kb 100 hand alapján
      MP3 ($4.75)
      CO ($5.50)
      Button ($25)
      SB ($24.70)
      BB ($5)

Preflop: Hero is UTG with Q:club: , Q:diamond: .
      Hero raises to $1, 2 folds, MP2 calls $1, 5 folds.

Flop: ($2.35) 8:spade: , 2:spade: , 3:spade: (2 players)
      Hero bets $1.5, MP2 raises to $5, Hero ???.

Ez a 9/14-es stat megint tipikusan TAG(nit) stat, szet értékre adhat meg emelést preflop, másra nem nagyon. Mondjuk nagyon agresszív,nem feltétlen talált szetet flopon, de 3 szín + oop is vagyok... szóval push vagy fold?
  • 4 válasz
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Sztem ez a preflop call egyértelmű setvárás.
      És ha már ilyen a board egy HU szituációban én check/raise-t játszanék. Egyrészt ha utána is visszaemel akkor egyértelmű, ha dob akkor nyertünk.
      Másrészt ha nem betel floppon, akkor igen kevés esély van rá, hogy turnön beszettesedik, így egy turn bettel nyertünk.
      Talán még egy lehetőség a KQs, de azzal is betolná floppon. Persze el is csekkelheti, akkor visszahív turnön és nyert tőlünk még egy kis zsetont.
      De összességében check/raise izolálást ajánlanék! =)

Persze az egész lényege a kialakult kép.
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Én itt kb. ilyen kézskálára tenném MP2-t: AQs, KQs, JJ, TT, AsQx, és a setek.
      Ez ellen a skála ellen van kb. 42% esélyed, de ha a TT-t kiszedjük, akkor már csak 31%.
      Ezért szerintem a flop fold itt a legjobb, addig, amíg nem lesz valami erősebb readed az arcról.

A flop c/r az szerintem nagy hiba lenne, mivel ha húzója van ingyen lapot kap, ha pedig verve vagy, akkor több pénzt pakolsz be feleslegesen.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ilyen floppon soha nem pakolnám be a zsét... ez flop fold, all in calling range min egy coin flip... pl Asx
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von Zol19 ... flop fold itt a legjobb, addig, amíg nem lesz valami erősebb readed az arcról.

A flop c/r az szerintem nagy hiba lenne, mivel ha húzója van ingyen lapot kap, ha pedig verve vagy, akkor több pénzt pakolsz be feleslegesen.
      +1