Termekkel, terem választással kapcsolatos kérdések

• FLYHiGH8814
      FLYHiGH8814
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.06, Hozzászólások: 2
      Sziasztok,

szívesebben írtam volna a termekhez kapcsolódó fórumokba, de a rangomnál fogva ezt nem tehettem meg. A kezdő fórumban pedig nem találtam meg az ideálist témát a kérdéseimhez.

50$ szeretnék befizetni egy terembe, csak nem tudok dönteni két terem közül.
      Elég sokat játszanék, heti 14e-20e hand körül, így jó lenne a rakeback a szintlépések miatt. Először NL4 kezdenék, aztán szép fokozatosan fellépni a következő szintre. Mivel havi 60e handet biztosan lejátszok ezért fontos lenne a rakeback is. Általában napi 6-8órát játszanék 4-6 asztalon, így fontos lenne hogy az adott szinteken legyen elegendő asztal. 500$-os bankrollnál már elkezdenék játszani 2-5-7$ versenyeket.
      Két termet néztem ki

1, PokerHeaven: sok asztal és sok kezdő játékos. Mikrólimiten az eurós asztalok kellően megdobnák a bankrollomat. NL50-ig sok asztal van, rakeback 30% viszont contributed rake. 200% FD bónusz.

2, CakePoker: dolláros asztalok, mikrólimiten kellő számmal játszanak, viszont elég feszes lett a mezőny. Rake van, 33% és ha jól tudom hetente fizetnek. Mostanában olvastam, hogy néha bugos a szoftver. Ezenfelül vannak csippek, meg golden cardok, amik nem tudom, hogy mik akarnak lenni :) 100% FD bónusz. Ezenfelül ahogy néztem elég jó kis versenyek vannak, viszonylag kevés nevezővel.

Ti melyiket ajánlanátok ? Úgy olvastam, hogy a rendes rakeback nl25től jön, így a bankrollépítés miatt az eurós PokerHeaven mellett döntenék. Holdem Managerrel rendelkezek, de ha jól tudom egyik teremet sem támogatja.
  • 3 válasz