válság

• neohollo
      neohollo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 9
      hello!

A pokerstarsra regeltem (sikeres kvíz után, később elküldtem a személyim, lakcímkártyám fényképét és az enyémet is ahol közel van a személyim az arcomhoz) és későn vettem észre h. írjátok h. abban a teremben kell regelni amiben még nincs számlám. Na most mitévő legyek? Azóta már próbáltam regelni a titanra is sikerült de oda sem jött pénz. Most regeljek újra a strategyn? Annyira várom már a zs-t pokerfüggő vok és szeretném kipróbálni a stratégiát mert naon tetszik. kérlek segíts!
  • 4 válasz
    • kopii
      kopii
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.22, Hozzászólások: 189
      Írj a PokerStrategy suportnak, hogy más terembe kéred a kezdőtőkét és majd ők megoldják! ;)
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      Vedd fel a kapcsolatot az ugyfelszolgalattal a segitseg menupont alatt es ird meg hogy , van mar szamlad a strason es hogy a titan pokerre szeretned a penzt kikerni. Sajnos csak angol nyelvu levelet irhatsz nincs magyar suport. Ajnlom a webforditot erre a celra. Uj szamlat ne csinalj a ps-en mert ezt is letiltjak es az ujjat is . biztos vagyok benne, hogy megkapod a kezdotoket- ha az adataid rendben vannak -miutan egyeztettel a suportal.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von neohollo hello!

A pokerstarsra regeltem (sikeres kvíz után, később elküldtem a személyim, lakcímkártyám fényképét és az enyémet is ahol közel van a személyim az arcomhoz) és későn vettem észre h. írjátok h. abban a teremben kell regelni amiben még nincs számlám. Na most mitévő legyek? Azóta már próbáltam regelni a titanra is sikerült de oda sem jött pénz. Most regeljek újra a strategyn? Annyira várom már a zs-t pokerfüggő vok és szeretném kipróbálni a stratégiát mert naon tetszik. kérlek segíts!
      Üdv!

Nem elég csak úgy regelni. A kezdőtőkének külön regisztrációs leírása van, a titánra aszerint regeltél, vagy csak úgy.
      Gondolom utóbbi, különben feltűnt volna, hogy a nevedet nem tudod beírni.
      (Ha betudtad, akkor nem a kezdőtőkés leírást használtad, így a Titánra nem tudunk pénzt küldeni.)

Szóval.:
      1. Találd ki melyik terembe akarod a pénzt
      2. Írd meg a supportnak (segítség menüpont, új üzenet írása. Sajnos jeleleg nem tudunk magyar nyelvű üzeneteket fogadni)
      3. Az alábbi linkkel el tudod érni a leírást
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/hu
      4. Írd meg a supportnak a felhasználó nevet

Na most az nem mindegy, hogy a Starsos számláddal mi van. Mivel kettő van a Stars zárni fogja, de ha még nyitva van, és mi elküldjük rá a pénzt, akkor utána már másik terembe nem fogod tudni megkapni.
      Ezért kell előbb a supportot értesíteni, hogy ne küldjék ki, és csak utána regisztrálni új terembe.
    • neohollo
      neohollo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 9
      köcce mindenkinek!