Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25SH A7s mw pot

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $61,50
      BB:
      $66,35
      CO:
      $23,15
      BU:
      $30,05

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with 7:club: , A:club:
      2 folds, CO raises to $1,00, BU calls $1,00, Hero calls $0,90, BB calls $0,75.

Flop: ($4,00) 6:club: , T:club: , 5:diamond: (4 players)
      Hero checks, BB checks, CO bets $2,75, BU folds, Hero raises to $7,50, BB folds, CO raises to $12,25, Hero raises to $60,50 (All-In), CO calls $9,90 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Turn: ($48,30) 3:diamond:
      River: ($48,30) 2:club: (2 players)

Final Pot: $48,30

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, ace high (7c Ac)
      CO shows a pair of kings (Kh Kc)

Hero wins with a flush, ace high (7c Ac)

Pre egyértelműen a drawra adtam meg.
      Flopon pedig eldöntöttem, h c/r fogok játszani. Miután kaptam a 3bet-et annyira jó oddsokat kaptam, h dobhatatlan volt, a kérdés cak az h call v push a jobb, ha cak callozok akkor c/f túl gyenge lenne turnon c/c meg elárulnám a lapom és nem fizetnének ki ha leeseik a riveren a FD.
      12 tiszta outot adtam magamnak, 9 az FDra és 3 az Ara
      Jó volt a megjátszás és a gondolatmenet? Ez a move kb nullszaldós hosszú távon v mien EV?
  • 2 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ha emelsz akkor nem lehet dobni floppon sztem. Én lehet inkább callozok, nem látok FE-t, a gyerek4 emberbe belenyit, az jó lap kell hogy legyen. A callod után meg könnyen benntarthatsz vkit még a potban ami az oddsodhoz jót tesz. Turnon meg megint odds, implied odds alapján döntök.
      Csak ha jó FE-t látok a raiseban akkor emelek FD vel
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ilyen multiway potban jobb a call, hátha mások is bent maradnak, persze akkor nem biztos, hogy ki leszel fizetve, de ahogy vanyas is írta, itt 4 emberbe nyit bele az arc, úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy nem blöfföl, úgyhogy valószínű FE-vel nem nagyon számolhatsz, és hogy +EV legyen a raise, ahhoz szükség van FE-re.