Nl25SH 45s

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $13,00
      MP3:
      $26,75
      Hero:
      $25,00

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with 4:heart: , 5:heart:
      MP2 folds, MP3 raises to $1,00, Hero calls $1,00, BU folds, SB calls $0,90, BB folds.

Flop: ($3,25) T:heart: , 4:diamond: , Q:heart: (3 players)
      SB checks, MP3 checks, Hero bets $2,00, SB folds, MP3 calls $2,00.

Turn: ($7,25) A:club: (2 players)
      MP3 bets $2,25, Hero calls $2,25.

River: ($11,75) 8:heart: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $7,75, MP3 calls $7,75.

Final Pot: $27,25

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, queen high (4h 5h)
      MP3 shows a pair of aces (Ah Jc)

Hero wins with a flush, queen high (4h 5h)

Flopon talán kicsit nagyobbat is hívhattam volna.
      Turnon beledonkol a pre agresszor aki egy elég feszes arc, és aki c/c játszott pre agresszorként a flopon. Itt vmien AJ,AT v AKra raktam, mert AQval ment volna a cb VB és védelemből sztem, de az oddsok naon jók a callra, gondolkodtam a raisen, de sztem az túljátszás lett volna, ezért cak call, pozban is vok.
      River nagyon jó lap, itt cak az a kérdés h mennyit hívjak. Kis bettel kb egyértelművé teszem h mi van nálam. Gondolkodtam egy pushon, hátha rábeszéli itt magát egy hero callra, de elég alacsony ez a flush egy ien movehoz, úgyh 3/4ed potot hívtam, amit esetleg bloffnek vesz v vmien Qxre rak és calloz.
      Nem féltem tőle h nagyobb FDje lenne mert azzal nem így játszott volna. Egy ilyen arcnál max AKs esetleg AJs tudok elképzelni, de ezekkel Cbetelt volna, hiszen rengetek a javulási lehetősége, és turnon sem egy ilyen kis betet csinált volna.
  • 2 válasz