Nl25SH KQo

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $34,15
      BB:
      $20,60
      Hero:
      $28,55

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with Q:heart: , K:spade:
      MP2 folds, Hero raises to $1,00, 2 folds, SB calls $0,90, BB calls $0,75.

Flop: ($3,00) T:club: , Q:diamond: , 4:heart: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $1,75, SB calls $1,75, BB raises to $5,00, Hero calls $3,25, SB folds.

Turn: ($14,75) 6:spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($14,75) 7:spade: (2 players)
      BB bets $3,00, Hero calls $3,00.

Final Pot: $20,75

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of queens (Qh Ks)
      BB shows a pair of queens (Qs 3s)

Hero wins with a pair of queens (Qh Ks)

Flopon kapok egy 3betet, de elég jók az oddsok és pozban is vok, úgy döntöttem h megadom és potcontrollra fogok játszani.
      River bet oan kicsit h dobhatatlan, raisenek viszont nincs értelme, rosszabb sose calloz.
      Jó volt így v flop fold?
  • 10 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      pozban én sem dobnám. De turnon hivnék, emelésre fold
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      pozban én sem dobnám. De turnon hivnék, emelésre fold, egy esetleges huzoval ne huzzon ingyen
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      bocs, véletlen küldtem 2x
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Szerintem ez így volt jó.

Vannak olyan elvetemültek, akik dupla check/raise line-t nyomnak, de egyébként is, pont az a célunk, hogy olcsón vigyük el terítésig a lapunk, úgyhogy tökéletes a turn check behind!
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      ha megint c/raisel az ugyanaz mint a river call ha hiv. Akkor már inkább én nyitok, védelem +FE + ingyen terités
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Hogy lenne már ugyanaz? Nézd meg a potméretet!

Ha védekezni akarsz, akkor azt miért nem flopon teszed? :f_confused:
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von vanyas ha megint c/raisel az ugyanaz mint a river call ha hiv. Akkor már inkább én nyitok, védelem +FE + ingyen terités
      Ezt szerintem nagyon rosszul gondolod.

3way potban nagyon ritkán lesz blöff az emelés a flopon. De ha mégis az, akkor miért akarnád eldobatni a turnön és kifizetni egy jobb kezet? Pontosan így volt jó szvsz, mert így eljutunk a SD-ig olcsón és lehetőséget adunk egy gyengébb kéznek, blöffnek, hogy újra nyisson a riveren látva a turn "gyengeségünket".
      Alig van húzókéz, értelmetlen lenne a bet/fold turnön.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von vanyas ha megint c/raisel az ugyanaz mint a river call ha hiv. Akkor már inkább én nyitok, védelem +FE + ingyen terités
      +1 egyetértek... flop c/r majd turn check nagyon ritkán lesz jobb lap, turn egyértelmű bet, ha visszaemel lehet dobni....

talán méga river is betelhető....vékonyan
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz
      Ezt szerintem nagyon rosszul gondolod.

3way potban nagyon ritkán lesz blöff az emelés a flopon. De ha mégis az, akkor miért akarnád eldobatni a turnön és kifizetni egy jobb kezet? Pontosan így volt jó szvsz, mert így eljutunk a SD-ig olcsón és lehetőséget adunk egy gyengébb kéznek, blöffnek, hogy újra nyisson a riveren látva a turn "gyengeségünket".
      Alig van húzókéz, értelmetlen lenne a bet/fold turnön.
      +1

Teljesen száraz még a turn-ön is a board, simán c/r-re játszhat itt is egy settel.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      ha set van nála, akkor riveren fizetjük ki amikor ö betel. Az ö riverbetjét inkább mi löjjük el turnon, nagyon fish, sok roszabbal még callozhat is.
      De nem rosz a blöff indukálás sem persze, habár nem tul agró hozzá, túl fish, sok roszabbal callozhat még, egyszerüen Vbetelem