Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH AKo

• Sterzik23
      Sterzik23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 497
      Hali!
      Standard? Egy elég aggro fish, de nem tettem szetre és alacsonyabb melléklapos K-ra gondoltam, esetleg Q second párra. Jó volt river vbet? Próbáltam minél több értéket kivonni belőle.

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $20.78
      MP3:
      $14.31
      Hero:
      $10.53

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:heart: , K:diamond:
      MP2 folds, MP3 calls $0.10, Hero raises to $0.50, BU folds, SB calls $0.45, 2 folds.

Flop: ($1.20) K:club: , 7:heart: , Q:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.80, SB calls $0.80.

Turn: ($2.80) 4:spade: (2 players)
      SB checks, Hero bets $1.60, SB calls $1.60.

River: ($6.00) 9:heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.50, SB calls $3.50.

Final Pot: $13.00
  • 2 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Szerintem turn-ön mehetett volna 1,9$-os nyitás is. Riveren pedig a 4 esetleg 4,5$-os nyitás. Kérdés akkor is megadta volna e, ha van egy királya esetleg dámája, akkor mindenképpen szerintem. Itt a célom az lett volna, hogy minél több pénzt a potba juttassak, lehetőleg riveren már all-in menjek.

KQ lehetséges nála, de elég ritkán fogsz ilyennel szembe találkozni. Egy király nálad egy a boardon, már csak 2 király maradt a pakliban. És hogy pont Q-val? Persze az ördög sosem alszik :s_evil:
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ekkora fish ellen jó a 3utca valuebet.
      Turn-ön és riveren is lehet viszont nagyobb.

A line-ja alapján egyébként nem tűnik valami aggrónak ;)