Kérdések

• zhongyu
      zhongyu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.08, Hozzászólások: 132
      Elnézést, hogy ezért egy új topikot nyitok, de mivel több helyen is feltettem már a kérdésemet (legalábbis az elsőt), de választ továbbra sem kaptam, ezért most így próbálkozom.
      Egyrészt a Pacific Poker 100%-os 400 dollárig bónuszáról van szó. Ha jól értem, pl. befizetek 400 dollárt, kapok hozzá 100-at azonnal, plusz 300$ függő bónuszt. A 100 dollárt akkor vehetem ki, ha 20-szoros tétet, azaz 2000 dollárt feltettem. A függő bónuszhoz az összeg tízszeresének megfelelő bónuszpontokat kell gyűjtenem.
      Engem főleg az érdekelne, hogy kivehetem-e azonnal a befizetett pénzemet, vagy csak akkor, ha már az azonnali bónuszt kijátszottam, vagy csak akkor, ha az egész bónuszt kijátszottam? Tehát kell-e kockáztatnom a saját pénzemet vagy játszhatok csak a bónuszból?
      A másik kérdésem az lenne, hogy az Elephantról hol találok valami általános ismertetőt? Pl. mit jelentenek a különböző rövidítések (HUD, VP&IP, AF, WTS stb.), ill. egyáltalán mire és hogyan használhatom, hogyan segíthet a játékom fejlesztésében?
  • 4 válasz
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      elefanthoz nem kevés infó :)

A kifizetés feltételeit megtalálod vagy a kérdéses terem weboldalán, vagy a szoftverbe ágyazva help formájában.
    • zhongyu
      zhongyu
      Bronz
      Igen, köszi, ezeket természetesen már én is régen megtaláltam, csak éppen a kérdéseimre nem találtam meg a választ.
      Most a Pacific weboldalán egy kicsit jobban átnézve a feltételeket azt látom, hogy:
      "A játékos bármely bónuszhoz és promóciós ajánlathoz – kivéve a függőben lévő bónuszokat – kapcsolódó összeget akkor vehet ki egyenlegéről, ha a bónusz jóváírása utáni 90 napon belül a jóváírt bónusz legalább hússzorosának (20) megfelelő tétösszeget használt fel a játékokban, hacsak ezt a promóciós ajánlat másként nem írja elő."
      Tehát a kérdésemre a válasz valószínűleg az, hogy nem vehetem ki, csak ha már legalább hússzoros tétet felraktam. Kivéve, ha a promóciós ajánlat másként nem írja elő. De fogalmam sincs, hogy a promóciós ajánlat nem írja-e elő másként. Reméltem, hogy olyan valaki válaszol, aki már felvette ezt a bónuszt, vagy legalábbis pontosan tudja, hogy is van ez.
      Azt meg talán te se gondoltad komolyan, hogy az Elephanttal kapcsolatos fórum több ezer hozzászólását mind olvassam végig ahhoz, hogy talán megtaláljam benne az alapinformációkat.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von zhongyu Azt meg talán te se gondoltad komolyan, hogy az Elephanttal kapcsolatos fórum több ezer hozzászólását mind olvassam végig ahhoz, hogy talán megtaláljam benne az alapinformációkat.
      Azt nem, de talán magát a progit megnézted....és láss csodát benne van! leírva, érthetően, megmagyarázva :D (Enyim verzióban legalább is ráleltem ezen infókra.)
      Meg tán ennek a fórumnak a keresőmotorja is segit néha :P
    • zhongyu
      zhongyu
      Bronz
      Oké, igazad van, kár, hogy én vagyok az egyetlen ilyen hülye, aki ebből nem sokat ért. Ha pl. oda kattintok, hogy "Kezdő", mit jelentenek ezek a grafikonok? Hogy működik a leosztástörténetek importálása? Hogyan működnek a szűrők? Meg még vagy ezer kérdésem lenne. Még azt se tudom, melyek azok a funkciók, amelyek ebben a próbaverzióban nem működnek, és melyek, amelyek igen.
      És a keresőmotorral is mit kezdjek? Írd be pl., hogy HUD, vajon megtalálod a magyarázatát?
      Azért köszi, drakenm, rengeteget segítettél.