Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 SH - AQ cc OOP 3way

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Egy elég érdekes parti mind a megjátszás, mind az ellenfelek tekintetében. A végeredményről már nem is beszélve.

Mindkét játékos gondolkodó, BB-től láttam már sok butaságot.

BB 32/9/1,5/1K hand, laza passzív, WTSD 28%
      UTG 21/18/4,1/222 hand, eddig nem láttam tőle különösebben figyelemfelkeltőt. Elég agresszív, flop AF 9, turn AF 2,3, WTSD 19%.

UTG-t nem 3betelek AQ-val, ezért csak flopot nézünk. A flop eltalált és véleményem szerint 3way itt az egyetlen lehetőség a donkbet/fold, mert a board draw heavy, BB imádja a flösshúzókat, UTG pedig nem biztos, hogy cbetel 2 ember ellen. A c/c így szerintem nem opció, mert ezzel hagyjuk húzni őket.
      A turn már necces. Mindketten továbbjöttek, a 2-es nem hiszem, hogy bármelyiken segített volna, BB-t szinte biztosan húzóra teszem, de UTG-nek nem nagyon tudok értelmes range-et felállítani. Nála is húzót gyanítottam, de mivel a pot túl nagyra nőtt, nálam csak egy TPTK van, nem akartam több pénzt pumpálni bele. Itt viszont eléggé meglepett UTG viszonylag nagy betje és továbbra is bizonytalanságban voltam, mert kizártnak tartottam, hogy egy szettel csak megadott volna a flopon. Így egyszerűen nem tudtam értelmes kezet adni a kezébe, csak az AQ maradt. Igaz, hogy nálam is az van, de nem akartam egy ilyen marginális kézzel óriási potért játszani, így inkább feladtam.

A river lap elég kellemetlen és meg is lepődtem BB blockbetjén. Egyből KQ-ra gondoltam, de úgy voltam vele, hogy azzal valószínűleg nagyobbat emelne. De akkor mi a franccal játszhat még így?

1. Szerintetek jó volt-e így a játék, vagy hogyan máshogy?

2. Milyen kézskálára tennétek őket ez alapján a hétköznapinak nem mondható játék alapján?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($71.96)
      BB ($59.92)
      UTG ($53.25)
      CO ($44.64)
      BTN ($45.97)

Dealt to Hero A:diamond: Q:heart:

UTG raises to $1.75, fold, fold, Hero calls $1.50, BB calls $1.25

FLOP ($5.25) 3:heart: Q:spade: 8:spade:

Hero bets $4, BB calls $4, UTG calls $4

TURN ($17.25) 3:heart: Q:spade: 8:spade: 2:diamond: