Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL4 55 Co vs AKo BB

• Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $1,92
      BB:
      $4,72
      UTG2:
      $0,88
      MP1:
      $4,94
      MP2:
      $5,00
      MP3:
      $0,94
      Hero:
      $5,39
      BU:
      $2,02

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with 5:spade: , 5:heart:
      3 folds, MP3 calls $0,04, Hero calls $0,04, 2 folds, BB raises to $0,12, MP3 folds, Hero calls $0,08.

Flop: ($0,30) 6:spade: , 7:diamond: , 5:club: (2 players)
      BB bets $0,20, Hero raises to $0,90, BB calls $0,70.

Turn: ($2,10) K:spade: (2 players)
      BB bets $1,00, Hero raises to $4,37 (All-In), BB raises to $3,70 (All-In).

River: ($10,17) 4:heart: (1 players)

Final Pot: $10,17

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, fives (5s 5h)
      BB shows a pair of kings (Ac Kh)

Hero wins with three of a kind, fives (5s 5h)

AKs ezen a flopon jó az ellenfél hívása ? Én ászos nagy lapra tettem,
      Turn K-ra a hívás után push-ra jogos a megadása, vagy inkább fold?
  • 5 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Ilyen flopon én egy ember ellen sem hívok. Sőt már valószínűleg ott eldobnám. Viszont turnon mindenképp dobnám. (persze, ez ellenfél függő)
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von baptista86 Ilyen flopon én egy ember ellen sem hívok. Sőt már valószínűleg ott eldobnám. Viszont turnon mindenképp dobnám. (persze, ez ellenfél függő)
      wtf???
      akkor mivel játszol ha nem ezzel?csak fullal meg nut flössel mész terítésig?ejj-ejj
      mondjuk ekkorát nem reraiselnék,elég 0.70ig,turn ok
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Original von kitartas77
      Original von baptista86 Ilyen flopon én egy ember ellen sem hívok. Sőt már valószínűleg ott eldobnám. Viszont turnon mindenképp dobnám. (persze, ez ellenfél függő)
      wtf???
      akkor mivel játszol ha nem ezzel?csak fullal meg nut flössel mész terítésig?ejj-ejj
      Előbb olvasd el, hogy mi a kérdése a postolónak és utána már érteni fogod a hozzászólásokat :-] Szerintem ő az AK megjátszására írta a válaszát.
      Ezzel a lappal meg standard szerintem, mert kevés olyan lap van amivel preflop emel és ez a flop eltalálta.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von wago
      Original von kitartas77
      wtf???
      Előbb olvasd el, hogy mi a kérdése a postolónak és utána már érteni fogod a hozzászólásokat :-] Szerintem ő az AK megjátszására írta a válaszát.
      Ezzel a lappal meg standard szerintem, mert kevés olyan lap van amivel preflop emel és ez a flop eltalálta.
      igen-igen,köszi jogos :D
      amúgy függ a te imagedtől is,én cbet/foldot játszanék AK-val
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      standard, jól játszottad.