Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl 10 KQo

• kergekecske
      kergekecske
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.04, Hozzászólások: 68
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $15.02
      MP3(Hero):
      $11.10
      CO:
      $11.65
      BU:
      $8.90
      SB:
      $4.40

Preflop: Hero is MP3 with K, Q.
      Hero raises to $0.20, CO folds, BU calls $0.20, SB folds, BB calls $0.10.

Flop: ($0.65) Q, 9, 6 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.65, BU calls $0.65, BB folds.

Turn: ($1.95) T (2 players)
      Hero bets $1.10, BU raises to $3.20,

PRE férre nyomtam a gombot így lett 0,20 hivás. Ez rossz tudom. Majd a floppon megprobáltam védeni a kezem gondoltam elöl vagyok, és színhúzónak nem adok szabad lapot.
      - Kell e itt ill bármikor agresszív modón védeni a kezemet? És ha kapunk egy call-t és lejön a szín fel kell adni!?

Majd miután megadta, turn hivásom szerintem ok. De erre visszaemel!? Mivel!? AQ PRE szerintem emelt volna. Lehet két párja!? Színhúzója!? Itt megadás szerintem nem lenne jó csak fold, vagy all in tenni. Be kell e vállalni egy all int egy ilyen lappal!?
      Kérdés Call v All in Fold?
  • 4 válasz
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      szvsz fold
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      PRE férre nyomtam a gombot így lett 0,20 hivás. Ez rossz tudom.

Ha missclick volt akkor ez van, figyelj jobban:)

Majd a floppon megprobáltam védeni a kezem gondoltam elöl vagyok, és színhúzónak nem adok szabad lapot.

Teljesen jó, de 0.55 körül elég,persze a betpot se vészes :) cska kicsit monstergyanúsabb jobban tűnik handprotectnek stb.

- Kell e itt ill bármikor agresszív modón védeni a kezemet? És ha kapunk egy call-t és lejön a szín fel kell adni!?

Kell. Ha lejön a szín,akkor én sokszor játszanék ezen a limiten bet\foldot esetleg ip potcontrolt. De a rangeüket nem lehet szimpla FD-re szűkíteni, így betelnünk kell,hogy calloljon a kint lévő OESD-el és gyengébb Q-al. Szóval bet\fold imo.

Majd miután megadta, turn hivásom szerintem ok. De erre visszaemel!? Mivel!? AQ PRE szerintem emelt volna. Lehet két párja!? Színhúzója!? Itt megadás szerintem nem lenne jó csak fold, vagy all in tenni. Be kell e vállalni egy all int egy ilyen lappal!? Kérdés Call v All in Fold?

Ez sok dologtól függ. Az esetek nagy nagy %-ban dobnék. AQ nem igazán van a rangében,de T9\QT\78\TT annál inkább. esetleg slowzott set\Q9 stb. vagy ThXh. Nem hiszem,hogy túl nyerséges lenne turnon allé menni, de itt azért nem ártana pár info róla, hogy mennyire agró , mennyire képes itt bluffolni stb. stb.

passzív hal ellen easy fold, regular ellen ezen a limiten még nagyrészt fold, maniac ellen kérdéses.
    • kergekecske
      kergekecske
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.04, Hozzászólások: 68
      Köszönöm a választ kielégítő volt! Én is dobtam!

Turn: ($1.95) T (2 players)
      Hero bets $1.10, BU raises to $3.20, Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $3.05.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von SoufiShark PRE férre nyomtam a gombot így lett 0,20 hivás. Ez rossz tudom.

Ha missclick volt akkor ez van, figyelj jobban:)

Majd a floppon megprobáltam védeni a kezem gondoltam elöl vagyok, és színhúzónak nem adok szabad lapot.

Teljesen jó, de 0.55 körül elég,persze a betpot se vészes :) cska kicsit monstergyanúsabb jobban tűnik handprotectnek stb.

Kell. Ha lejön a szín,akkor én sokszor játszanék ezen a limiten bet\foldot esetleg ip potcontrolt. De a rangeüket nem lehet szimpla FD-re szűkíteni, így betelnünk kell,hogy calloljon a kint lévő OESD-el és gyengébb Q-al. Szóval bet\fold imo.

Majd miután megadta, turn hivásom szerintem ok. De erre visszaemel!? Mivel!? AQ PRE szerintem emelt volna. Lehet két párja!? Színhúzója!? Itt megadás szerintem nem lenne jó csak fold, vagy all in tenni. Be kell e vállalni egy all int egy ilyen lappal!? Kérdés Call v All in Fold?

Ez sok dologtól függ. Az esetek nagy nagy %-ban dobnék. AQ nem igazán van a rangében,de T9\QT\78\TT annál inkább. esetleg slowzott set\Q9 stb. vagy ThXh. Nem hiszem,hogy túl nyerséges lenne turnon allé menni, de itt azért nem ártana pár info róla, hogy mennyire agró , mennyire képes itt bluffolni stb. stb.

passzív hal ellen easy fold, regular ellen ezen a limiten még nagyrészt fold, maniac ellen kérdéses.
      ennél többét nem tudok irni :)