Kérdés

• Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 67
      Az lenne a kérdésem, mi lehet az oka annak, ha nem megy rá a számlámra a nyereményem. A PS 50$-jával elkezdtem játszani NL4-en, és nyertem 0,4$-t. Az asztalnál, miután nyertem, megnyomtam a kiül gombot, majd becsuktam az asztalt. Az egyenlegem viszont teljesen változatlan. Mi ennek az oka, mit csináltam rosszul? Köszönöm előre is a segítséget!
  • 3 válasz
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      A legtöbb teremnél van egy kis átfutási ideje a számlán történő megjelenésnek. Ez legtöbbször annyi, hogy az adott leosztásnak végig kell mennie, azaz a megnyomtam a kiül gombot és becsuktam az asztalt, még nem jelenti automatikusan a kilépést, ha pl. eldobtad a lapokat, és kiléptél, akkor is játékban maradsz az adott leosztásban.
    • Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 67
      Ez tegnap este történt, azóta változatlan a számlám. Egyébként azt sem értem, hogy ha beülök 0,4$-al, ami a nagy- meg kis vakok berakosgatása nyomán lecsökken majdnem 0,3$-ig, majd nyerek a potból 0,4$-t, akkor miért csak 0,4$ van nálam a kiüléskor (miután nyertem, rögtön kiültem, csak előbb dobtam egyet). A számla egyenlegem pedig most is 50,01$, pont mint a legelején (játék közben írt ki 49,61$-t).
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Gondolom a Party Pokerről van szó.

Az ottani számlád 2 részből áll össze. Van egy "normál" számla, amire az 1$ érkezik, illetve van egy feltételes, amin a maradék 49$ van. Ebből áll össze az 50$. Amikor nyersz, az összeg a normál számlára kerül, amikor viszont vesztesz, az a feltételes összegből vonódik le.