Élőpóker VS. Kisletétes stratégia

• 15 válasz
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Szia!

Sajnos ha jól tudom, akkor a kis letétes stratégia élőben nem igazán alkalmazható 3 okból:

- Ha 15 nagyvak alá megyünk, nem tudunk igazán újratölteni, 25 nagyvak felett pedig a kiüléssel lehetnek gondok.

- A játékosok száma gyorsan változhat az asztalnál, és 7 játékos alatt újfent rosszul működik.

- Élőben sokkal feltűnőbb, ha feszes vagy, és órákon át dobálsz. Bár sokszor így is kapsz akciót.:D

Viszont ami hasznos lehet élőben is az SSS-ből, az az agresszió, és hogy preflop jó lapokkal szállsz be.

Hirtelen ennyi, de várjuk ki, mit mondanak az SSS-ek.:)
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Élőben lehetetlen.
      Viszont ha sok az idióta az asztalon, ami azért elég sűrűn megeisk élőben, akkor az SSS KKT-val simán lehet nyerni:D
    • wtfsht666
      wtfsht666
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 77
      szerintem a KKT ksi módosításokkal (szerintem több lapot meg lehet jáccani és meg is kell mert nem kapsz annyi lapot mint online...) szerintem oké, 4vak helyett néha több kellhet ha laza az asztal meg hasonló kisseb módosításokkaél sztem működhet:D
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      szerintem életveszélyes, ha nem az asztalnál, akkor utána a parkolóban
      SSS stackel szerintem oda sem engednek az asztalhoz, de ha véletlen mégis, akkor nem engednek felálni, álltalában fél, egy órával előbb be kell jelenteni ha manni akarsz., ha ezt kiülöd, akkor meg a vakok megeszik a nyereséget.
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Ez hülyeség... Járjál normális helyre, ne a gettóba a Lurdyba:D Általában egy leosztással korábban szoktam bejelenteni, hogy kövben megyek, esetleg amikor vak vagyok, hogy ha legközelebb osztó leszek, akkor távozok, soha nem volt belőle semmi bajom, még az lenne a szép, ha vmelyik okos eltalálná, hogy nem:D :D Akkor megyek amikor jólesik. Az már a saját taktikádon múlik, hogy maradsz e még egy nagy kassza után fél órát, hogy ne utáljanak annyira ha nyersz és legközelebb is tárt karokkal várjanak:D
    • ARC1981
      ARC1981
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 98
      igazábol a kérdés arra irányult hogy milyen részeket lehet felhasználni az sss ből
      és még esetleg kiegésziteném azzal is hogy milyen stratégia lehet a leghasznosabb kezdő szinten (nem profi asztalnál)
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      szerintem még sosem játszottam a lurdyban, egyébként bukóban tényleg akkor mész amikor akarsz :) ) :) )
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Original von ARC1981 igazábol a kérdés arra irányult hogy milyen részeket lehet felhasználni az sss ből
      és még esetleg kiegésziteném azzal is hogy milyen stratégia lehet a leghasznosabb kezdő szinten (nem profi asztalnál)
      Ha tudod, hogy a flösst veri a full, akkor már edged van:D :D

Marcipan999!

Pedig az is egy ocsmány hely:D keress vmi normális helyet, ahonnan nem félsz kijönni +100EFttal:D
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      szerintem az sss élőzésre felejtős, bss for the win.
    • ARC1981
      ARC1981
      Bronz
      tehát a BSS élőpokerben használható stratégia?
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Ismétlem, ha sorba tudod tenni a kártyákat, illetve a 74offban nem érzel erőt, akkor már edged van :D
      ABC poker bőven elég, hogy plusszolj. Persze ha nagyobbat akarsz plusszolni, akkor némi tudás se árt, de sima abc se bukós.
    • ARC1981
      ARC1981
      Bronz
      már csak három kérdésem lenne:
      mi az a 74 off
      mi az az edged
      mi az az abc poker :)

ugy érzem nem egy nyelvet beszélünk :)
      tehát minden segitség elkel....
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      :)

74 különböző szín
      edge-előny
      abc póker- a fullbeülős kezdő kéz táblázat 100%ig betartása
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Ha még ráér 1-2 hétig az élőpóker, akkor inkább azt tanácsolnám neked, hogy kicsit fórumozz itt, nézz bele még párszor a stratégiába, mert ez nagyon sokat segíthet élőben.

Plussz egy jó tanács, ami nincs benne az SSS-ben (máshol igen, ezért is kell fórumozni), és nagyon fontos lehet élő pókerhez: a hosszútáv. Kezdő pókeresként szerintem azt az egyik legnehezebb elfogadni, hogy néha tökéletes játékkal veszítünk, néha pedig pocsék játékkal nyerünk sokat. Hosszú távon a jó pókerjátékos nyerni fog. Ezt azért mondom el, mert élő játékban csomó mindennel jönni fognak ellened, és sokszor túlhúznak a turnön vagy a riveren, és veszítesz. Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni, de ha jól játszottál, akkor nincs probléma. A tanulás meg azért fontos hogy tudd, hogy te jól játszol-e, vagy sem. Szerintem ha ezt megérted, plussz ismered a BSS-t, akkor nagy baj már nem lehet.:)

Sok szerencsét az asztaloknál.:)
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Original von Tammmasss :)

74 különböző szín
      edge-előny
      abc póker- a fullbeülős kezdő kéz táblázat 100%ig betartása
      Az abc póker szerintem annyival több ennél, hogy nem csak a KKT-t tartod be maradéktalanul, hanem minden helyzetben fölismered, hogy mi a standard (általában helyes) lépés.