[SH] Nl10 Sh Kk

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $6,27
      Hero:
      $10,10
      CO:
      $4,46

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with K:heart: , K:club:
      Hero raises to $0,40, MP3 folds, CO calls $0,40, BU folds, SB calls $0,35, BB folds.

Flop: ($1,30) A:club: , 5:heart: , 4:club: (3 players)
      SB bets $0,62, Hero calls $0,62, CO calls $0,62.

Turn: ($3,16) J:spade: (3 players)
      SB checks, Hero bets $2,00, CO folds, SB calls $2,00.

River: ($7,16) 8:heart: (2 players)
      SB raises $3,25 (All-In), Hero folds.

Final Pot: $10,41
  • 5 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Floppon mindenképpen visszaemelnék. Védekezni kell a húzók ellen. Plusz ha A-ra betalált, akkor meg kifizessük, de akkor is még marad 2 utca, hogy drillé fejlődjünk.

Turn-ön a bet érdekes, ha floppon féltél az A-tól akkor turn-ön nem értem az emelést, nah mindegy.

Riveren a 10$-os potba kell megadnod 3$-t. Ez kevesebb mint fél pot én már adtam volna.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Original von wago Floppon mindenképpen visszaemelnék. Védekezni kell a húzók ellen. Plusz ha A-ra betalált, akkor meg kifizessük, de akkor is még marad 2 utca, hogy drillé fejlődjünk.
      Méghogy nit vagy! :D

Original von wago
      Turn-ön a bet érdekes, ha floppon féltél az A-tól akkor turn-ön nem értem az emelést, nah mindegy.
      Foptól előnyben hátránybant akartam játszani. Aztán amikor checkelte a turn, arra gondoltam valami húzója lehet hát fizessen. Majd a rivert check behindolom.

Original von wago
      Riveren a 10$-os potba kell megadnod 3$-t. Ez kevesebb mint fél pot én már adtam volna.

Vagy ha rámtolja akkor sztem ez még dobható! Főleg mert meggyőzött az A-ról. Lejátszott a fish! Szerintem A-ja volt! Vagy busted draw! :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nekem tetszik a flop call, a visszaemeléssel minden gyengébb kezet dobatunk, és egy Ax-et a fish itt úgysem fog dobni. Turn potkontroll és checkbehind, mert van showdown value-nk, minek fordítjuk blöffbe a kezünket? Nem sok értelme van bet/foldolni, kb. ugyanannyiért eljutsz a mutatásig ha riveren c/c-t játszol.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Akkor viszont itt csak az a kérdés hogy vajon elég agresszív e hogy blufföljön a riveren busted drawal! Akkor visszajön az az érték amit azzal vesztünk ha check behindolunk a turnon.

Mert ha húzója van akkor az emelésünket nyilván csak a turnon adja. Én erre tettem, lehetett nála akár 67s is, így van értelme villain river nyitásának.

Olyan szívesen betelném a turn-t, ahogy tettem hogy fizessenek a húzok! Utána a riveren már checkbehind persze!

Vagy tényleg olyan sokszor emelnek a fishek busted drawal? Ha igen akkor tényleg jobb a te verziód, + azért is mert ha a turnon kapok egy raise-t az valóban kínos! Ha viszont ritkán blöffölnek akkor jobb a turn-bet!

Kellene erről egy statisztika! ;)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Ennyi handből erről nem tudsz következtetést levonni, de ismeretlen ellen én jobban szeretem a potkontrollt, és esetleg így value-t veszteni, de a showdown sokat fog segíteni ellene a későbbiekben, mert ha nem beteli a rivert, de mutatásnál egy bukott FD-t mutat, akkor lesz read-ed, hogy FD-val donkol akár 2 ellenfél ellen is.