Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Fr Aa

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP1:
      $4,14
      Hero:
      $11,21

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:heart: , A:diamond:
      UTG2 folds, MP1 calls $0,10, MP2 folds, Hero raises to $0,50, 4 folds, MP1 calls $0,40.

Flop: ($1,15) 8:spade: , 5:spade: , 6:heart: (2 players)
      MP1 bets $0,55, Hero raises to $1,10, MP1 raises to $3,64 (All-In), Hero calls $2,54.

Turn: ($8,43) 9:spade:
      River: ($8,43) 2:heart: (2 players)

Final Pot: $8,43

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of aces (Ah Ad)
      MP1 shows three of a kind, fives (5c 5h)

MP1 wins with three of a kind, fives (5c 5h)

Tudom ez a minraise a flopon elég gyér megoldás, de az allint meg lehet adni? Gondolkodtam a dobáson... Mi van ha teljes beülővel ül az emberünk? Nemszeretem az ilyen helyzeteket, ritkán van nála másik overpár ...
  • 1 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ilyen stack ellen ez standard. Ha teljes beülővel ül akkor pedig fold. Elég feszes MP1 és limp call-olt, ezt az esetek nagy részében PP-vel teszik.
      Itt tényleg csak a letét miatt lehet megadni, mert az hogy fél beülővel ül azt bizonyítja hogy nem egy túl jó játékos és ez tényleg lehet FD is. Teljes beülővel FD-val már nem emelt volna vissza. Az oddsa amúgy sem volt meg a preflop callra.