Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 FR QTs vaklopásból akció

• ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $33,35
      MP3:
      $25,00

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:spade: , T:spade: . MP3 posts a blind of $0,25.
      4 folds, MP3 checks, 2 folds, Hero raises to $1,25, BB folds, MP3 calls $1,00.

Flop: ($2,75) 9:heart: , J:spade: , 3:heart: (2 players)
      Hero bets $1,50, MP3 raises to $4,00, Hero calls $2,50.

Turn: ($10,75) Q:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $7,00... ti mit tennétek?

Villain most ült le, ez volt az első leosztása, a hud még azt a 17 kezes statot se jelenítette meg.
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem calloznám már floppon sem, oop leszünk, ráadásul csak 6 tiszta outunk van a sorhoz az FD miatt
      Fold turn
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Floppon emelj 2ig. A reraise-re pedig el is lehet dobni. OOP vagy, nincs infod a másikról, ezt így nagyon nehéz lesz megjátszani.
      Turn fold.
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Nem volt statom a másikról, viszont egyetlenegy dolgot tudtam. Ez az első keze. A legtöbb játékos (teljes beülősök közül), aki csak most ült le tapasztalatom szerint még elég feszes, itt csak egyértelmű szituációkkal játszanak. Első pár kéz, bemelegítés, mondja magának most jól fogok játszani, stb...
      Csakhogy a flop reraise el lett rontva, pont olyan mintha dobatni akarna velem, mert gyenge. Még egy flushhúzója sincs, akkor calloz. (egyébként sztem KJ-je lehetett).
      A lényeg a lényeg, hogy a "sztem-hibáit" feldolgozva allin emeltem turnön és dobta... Lehet, hogy gambler megoldás, de sztem látható, hogy nincs keze. Ha most ültök le és turnön erősek vagytok, akkor mikor hívtok 7et?
      Én személy szerint imádom az ilyen egyedi eseteket, ha valaki első kézzel beszáll, vagy mikor korai pozícióból emel egy bbs és hatszázmillióan beszállnak utána. Ebből a szempontból szerencsésnek tartom a fulltiltet, mert viszonylag elég idő van gondolkodni egy-egy kezen.

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $33,35
      MP3:
      $25,00

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:spade: , T:spade: . MP3 posts a blind of $0,25.
      4 folds, MP3 checks, 2 folds, Hero raises to $1,25, BB folds, MP3 calls $1,00.

Flop: ($2,75) 9:heart: , J:spade: , 3:heart: (2 players)
      Hero bets $1,50, MP3 raises to $4,00, Hero calls $2,50.

Turn: ($10,75) Q:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $7,00, Hero raises to $28,10 (All-In), MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $24,75

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of queens (Qs Ts)

Hero wins with a pair of queens (Qs Ts)