Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 SH - AA 3way flop donk

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      De rühellem ezeket a donkokat 3way potban...

Viszont öröm az ürömben, hogy már van jegyzet a donkolóról :)
      BB: 18/13/2,5/256 hand Raise CB 11%, Donk bet 38% ;)

A jegyzet a következő ami ennél a leosztásnál jól jön (több is van, de most ez kell nekünk ;) ): 55-tel PF cc, flopon c/r, majd turn és river is check :) . Vagyis próbálkozik egy blöffel a flopon, utána pedig simán feladja. Ezt többször is láttam már tőle :)

Ez eddig mind szép, de most egy kissé gondolkodóba estem, hogy vajon képes egy blöffre akkor is, ha egy kis stack fish van a potban, a flop meg nem igazán alkalmas a blöffre?
      Sajnos azt még nem tudom belőni, hogy milyen kezekkel ad meg OOP, de itt ugye lehetséges az 55, JJ, KJ, KQ, AJ, és FD-k.

A fish nem érdekelt, egyedül az járt a fejemben, hogy mi lenne itt a jobb. Én úgy gondolkodtam, hogy ebben a helyzetben már valószínűleg nem fog blöffölni, de ha mégis, akkor az emeléssel ezeket dobatom, a jobb kezek pedig AI tesznek. Arról sincs infóm még, hogy húzókkal képes-e tönkremenni flopon. Inkább bevállaltam azt, hogy esetleg FD van nála és hagyom húzni, mert azt tudtam, hogyha blöff, akkor eljutok a riverig.
      A turn lap láttán kicsit elszontyolodtam, de a check már jobb kedvre derített, főleg amikor a riveren is ez következett.

Így a parti után azon gondolkodtam, hogy a riveren talán elejthettem volna egy kisebb értékért nyitást, de őszintén szólva egyrészt örültem, hogy egyáltalán eljutottam addig, a pot már így is elég szép és egy emelés elég kellemetlen lenne.

(Azt csak halkan súgom, hogy a flopon egy pillanatig megfordult a fejemben a dobás is:D de tényleg csak egy pillanatig ;) )

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($60.40)
      BB ($111)
      UTG ($9.52)
      UTG+1 ($50)
      CO ($24.47)
      Hero ($63.60)

Dealt to Hero A:diamond: A:spade:

UTG calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $2.50, fold, BB calls $2, UTG calls $2

FLOP ($7.75) J:club: 5:club: K:diamond:

BB bets $5.81, UTG raises to $7.02 (AI), Hero calls $7.02, BB calls $1.21

TURN ($28.81) J:club: 5:club: K:diamond: 8:club:

BB checks, Hero checks

RIVER ($28.81) J:club: 5:club: K:diamond: 8:club: 4:diamond:

BB checks, Hero checks
  • 2 válasz