Amivel NE próbálkozzatok!

• drevi59
      drevi59
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.30, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!
      Mindenkit szeretettel köszöntök a mAgam és a ps dolgozói nevében!:) Remélem nem sértődnek meg, hogy megkérdezésük nélkül is belevettem őket a köszöntőmbe!:) :)

Arról szeretnék írni nektek, hogy amennyiben még nem kaptátok meg az 50$ kezdőtőkét, akkor mi tegyetek annak érdekében, hogy azt meg is kapjátok a Kviz kitöltése után.

-- csináljatok egy nem fremail, vagy citromail-es email cimet. -ezekre, ill.
      ezekről nem biztonságos a levelezés, nem mindig érkezik meg a levél ps-re ill. ról. - tapasztalat, ugyhogy ne tolj ki magaddal fogadd meg !!-

-- Legyen egy személyigazolvány és lakcímkártya másolat, ami scennelhető, és elküldhető emailban! -elenőrizd, hogy olvasható legyen ill azonosításra alkalmas. -sok időt takaríthatsz meg ha megfogadod, mert akkor nem csak levelezni fogsz a magyar sUpporttal, hanem hamarabb kezdheted a (AU] játékot!(JA) Tudomásul kell venni, hogy sehol sem fogadják el az azonosításra akalmatlan, lejárt személyi igazolványt. Olvastam olyat, hogy nem szívesen adja ki az igazolvány másolatát mert vissza élésre ad alkalmat.
      Megmondom őszíntén, NEM TUDOM de BIZTOS vagyok benne, hogy a PS dolgozóinak, mindegyiknek van erkölcsi bizonyítványa, mert csak fedhetetlen előéletü embereket alkalmaznak. Gondolom ez a vezetőség első számú érdeke, hogy a jóhírnevüket megőrizzék!
      Egy gondolatot engedjetek meg ezzel kapcsolatban. Amikor valamilyen kölcsönt akarsz felvenni és a hitelügyintéző elkéri az igazolványaidat sőt még a házastársadét is, akkor nem fordul meg a fejedbe, hogy az majd vissza élhet vele? Még 50$ sem ad neked és lefénymásolja , akár minden egyes lapját. Aztán azt mondja sajnálom a bank nem ad kölcsönt.

Telefonos ellenőrzés! Nem előírás a saját telefon, mert azt nem írták elő, hogy saját telefonnal kell rendelkezned! De amit megadsz telószámot azon legyél elérhető abban az időben amit TE és nem a PS megjelöl. Azért ez nem semmi! nem akkor hívnak amikor ők akarnak, hanem amikor neked jó.
      Fár(A)dj el a tulajhoz és vedd fel a TE érdeked!
      FONTOS!! Csak valós számot adjál meg, mert ezzel is gyorsítod az 50$ kezdőtőkéhez jutásodat iéé ha nem ilyen számot adsz meg akkor nem is kapsz lóvét. A fórumon olvastam hogy 20-on akárhány telószámból talán kettő volt valós? De kedves uraim:) Ha egyszer kérnek egy tel.számot akkor gondoljátok, hogy nem hívják fel? Nem bizony nem mindet. De kockáztatsz?:)

Azt írja valaki, hogy azért nem akarja megadni, a lakcímét mert a felesége már egyszer hozzájutott egy olyan levélhez amiből családi problémák lettek.
      Az én feleségem nem csinálna abbóL ügyet ha kapok 50$-t és erről levélben értesítenek. DE (A) PS NEM KÜLD NEKTEK POSTAI ( U )TON LEVELET. Ugyhogy ezz a kifogás nem ál (JA) meg a helyét.

Igérem nem kell elolvasnotok az összes próbálkozást a fórum különböző részeiben, mert célom összegyüjteni azokat ide erre a helyre!:) Itt szeretnék megkérni minden régi fórumozót, hogy a neki legbutábnak gondolt
      próbálkozást másolja be, de ha lehet azt is, amit / Kisikéék/ válaszoltak rá.
      Ebből is tanulnak majd az idelátogatók.

Még valami! A család összes tagjának rendelkezésére áll a ps. egy számítógép egyháztartásba egy telefon, nem akadály. Csak arra figyeljetek, hogy ne ugyan abba a terembe reggeljetek ne ugyanoda kérje mindenki a kezdőtőkét, mert a termek viszont ezt tíltják.

Szerintem az igazolványszáma nem szükséges a ps-nek ugyhogy az kitakarható! De ha nem igy van akkor egy illetékes írjon ide legyetek szívesek! SZám nélkül pedig nehezebb visszaélni, ugye jól gondolom ?

Már meglkaptátok az 50$ kezdőtőkét és azt elherdáltátok mint... na ! -ne hogy arra gondoljatok hogy én is:) :) -
      oly sokan, akkor ne próbálkozzatok az alábbiakkal!

Egy kis izekítő:) :) :)
      enne egy kis pronlémám. A Kviz kész de itt jön a probléma. Be kéne szkennelni a személyimet csak az a a baj apám regisztrált be az oldalra és a az adatoknál a Saját nevét irta be nem az enyémet. A többi adat stimmel. Most mit csináljak??? Regisztráljak ujra? Vagy kuldjem el mindkettönk szemilyi fénymásolatát?

Kisike irja neki!:) Miért regisztrál apád a saját nevedben? hm nem értem. Na de mindegy, irj légyszi egy üzenetet ( jobb fent SEGÍTSÉG menü) az ügyfélszolgálatnak, majd ők válaszolnak, hogy most mi legyen a helyes lépés.

Én anno nem kaptam személyi-beszkennelős ellenőrző e-mailt, de egy haverom, akit meghívtam ő igen. Ezzel kapcsolatban csak egy észrevételem lenne. Nincs más módja az ellenőrzésnek? Ugyanis az adatvédelmi törvény nem teremt jogalapot a személyi okmányok másolatainak kezelésére. Lehetséges, hogy azért kapott ilyet, mert rosszul írta be a telefonszámát? tehát nem 00-val kezdte, csak simán 36-tal... K

Hello én is másodszorra regisztráltam valódi adatokkal! nagyon szégyelem magam. Így zároltátok ezt is sajnálom,de ha ez jávít a helyzeten ma elküldtem a lakcimigazolót+a személyit. A másik felhasználó név:wernonn szeretném ha ezt törölnétek! Tévedés emberi dolog... Igazán sajnálom a plusz munkát nektek!!! Elöre is köszi a megértést!!

kisike kérdése!:)
      Csak azt nem értem, hogy akkor miért különbözik a név ????
      2008.03.21. 16:42:45 auja (*)Balázs(*)
      Hol is? A két regisztráció között?

Elküldöm még1x a személyit+lakcim igazólót ha kell!
      U.i:ez a profil az igazi!!! A másik a hamis,azt kellene letörölni!!

a kisike kérdezi!:) Tehát a másikban nem valós adatokat adtál meg, kitaláltál valamilyen nevet hátha sikerül, úgymond." próba szerencse"

Igen.De ez már hibátlan,megvan a személyi+lakcímigazoló.Légyszíves írj konkrét választ,hogy akkor mi lesz most! Elöre is köszi.

Akkor végülis marad letiltva a számla igaz? Nem akarok háborogni igazatok van.Én rontottam el A következő szintű cikkeket se nézhetem majd meg? Amúgy az oldal nagyon bejött. smile Tisztelletel: Domokos Béla Bálintné Választ várok!!!

Ezekután még választ vár ?

eldugtam az írásomba egy régi fórumozó nevét kisike a tojás méllé keresd meg ezt is:) Ő is üdvözöl benneteket és még mindig reklámozza az oldal, pedig már nem él köztünkde állítólag!:) :) :)
      de Ó ÉLT ÉL és ÉLNI FOG
  • 5 válasz