Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Fr AJo

• baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (10 handed)

Known players:
      BU(Hero):
      $9.85
      SB:
      $7.02
      BB:
      $16.73
      UTG:
      $1.81
      UTG1:
      $8.85
      UTG2:
      $23.43
      MP1:
      $3.99
      MP2:
      $9.64
      MP3:
      $16.16
      CO:
      $11.98

Preflop: Hero is BU with A, J.
      3 folds, MP1 calls $0.10, 2 folds, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, 2 folds, MP1 calls $0.50, CO folds.

Flop: ($1.45) A, J, T (2 players)
      MP1 bets $3.39(All-In), Hero calls $3.39.

Turn: ($8.23) T (2 players)

River: ($8.23) J (2 players)

Final Pot: $8.23.

Results follow:

Hero shows a full-house, jacks full of aces(As Jc).
      MP1 shows a straight, ace high(Kd Qh).

Hero wins with a full-house, jacks full of aces(As Jc).

A 2 párokkal mindig bajban vagyok. Itt szerintem a shorty ellen ok. De mi van ha full stackel ül benn? Én hívok, ő 3betelne. Utána? Push?
  • 4 válasz
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Na ez nagyon jó kérdés, én is kerülök hasonlókba. Legrosszabb mikor az egyszínű kapcsolódóval találok be 2 párt, szinte mindig ott a sor esély a levegőben... Amíg drillel simán, de 2 párral már nem biztos hogy mernék a full stack ellen pusholni. De eldobni sincs szíve az embernek :) Kíváncsi vagyok Senna mit mond majd.
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Tegnap a kiegészítő cikkek között olvastam a 2 párokról, de ugye annyi különböző boardon lehet 2 párod...
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Hát sss-re még rá lehet tolni talán van némi esélyed. Csak ugye tőlük keveset lehet nyerni ráadásul, ha komolyan sss akkor settől kezdődik a push range.

A big stack ellen pedig én mindenképpen potkontrollt alkalmaznék. Nem szeretnék all-inba kerülni, de eldobni sem akarom rögtön. Ha nagyon agresszív és nagyokat hív eldobnám, de ez egy showdown képes lap, próbálnám elvinni odáig minél olcsóbban.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Standard. Top 2 párt itt el nem dobnék. Ha sora vagy szet-je van akkor miért akarna kiblöffölni?

Original von baptista86 A 2 párokkal mindig bajban vagyok. Itt szerintem a shorty ellen ok. De mi van ha full stackel ül benn? Én hívok, ő 3betelne. Utána? Push?
      Ez ellenfélfüggő, nincs általános válasz. Függ hogy top 2, vagy bottom 2 párod van, az asztaltól, sokmindentől.

A big stack ellen pedig én mindenképpen potkontrollt alkalmaznék. Nem szeretnék all-inba kerülni, de eldobni sem akarom rögtön. Ha nagyon agresszív és nagyokat hív eldobnám, de ez egy showdown képes lap, próbálnám elvinni odáig minél olcsóbban.

Egy ilyen floppon nem tudsz potkontrollra hajtani, húzós a board, ha leesik egy Q vagy K akkor feladod?