Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 99 Sb

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($18.95)
      BB ($10.29)
      UTG ($10.40)
      UTG+1 ($9.27)
      CO ($10)
      BTN ($16.90)

Dealt to Hero 9:diamond: 9:club:

UTG raises to $0.40, fold, fold, fold, Hero calls $0.35, fold

FLOP ($0.90) 6:spade: 3:diamond: 8:spade:

Hero checks, UTG bets $0.60, Hero raises to $1.80, UTG calls $1.20

TURN ($4.50) 6:spade: 3:diamond: 8:spade: 3:spade:

Hero bets $3.10, UTG calls $3.10

RIVER ($10.70) 6:spade: 3:diamond: 8:spade: 3:spade: T:club:

Hero checks, UTG bets $5.10 (AI), Hero calls $5.10

sziasztok,
      22/20 106 hand
  • 6 válasz
    • MoleAdriana
      MoleAdriana
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.09, Hozzászólások: 35
      szerintem floatolhattál volna és turnon mehet a check/fold. Mindenképp hátul voltál és pozíción kívül. A turn 3/4 bet nagyon sok és rossz valamint a river check/call is hiszen nem voltál comitted.
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      nem kellett volna beletenni az eredményt 8(, szerkesztve

floppon overpárt mi értelme lenne floatolni egy 22/20 ellen? a turnon hátul lehettem az viszont igaz, de simán lehet nála egy A8, 44, 55, 77, vagy AK AQ, aki nem hittem el hogy lenne valamim, és csak azért callozta check raisemet, azok ellen védelemből és értékért nyitottam.

riveren pedig pont ezek a busted draw+overcardok ellen, ha már turnon beteltem, riveren calloznom kellett.

szerkesztve, utólag blockerbet/foldoltam volna rivert $1.5, ha már így alakult
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      sett-re adtál meg, ami persze nem jött be, de a flopp sem olyan szörnyű. A flop csekkréz szerintem jó. De a turn-ön lehet lassítani kellett volna és újragondolni a helyzetet. Nem a legjobb turn lap érkezett meg, ha tovább folytatod az emelést, akkor egy nagyon nagy potba keveredhetsz és lehet kommited leszel ha visszaemel rád, márpedig nem szeretnénk betenni az összes pénzünket, ez nem az a lap. Ha ad egy ingyen lapot, akkor riveren próbáltam volna egy fél potnál nagyobb betet. Amúgymeg turn csek/fold.
    • ironstar
      ironstar
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.25, Hozzászólások: 935
      Original von wago sett-re adtál meg, ami persze nem jött be, de a flopp sem olyan szörnyű. A flop csekkréz szerintem jó. De a turn-ön lehet lassítani kellett volna és újragondolni a helyzetet. Nem a legjobb turn lap érkezett meg, ha tovább folytatod az emelést, akkor egy nagyon nagy potba keveredhetsz és lehet kommited leszel ha visszaemel rád, márpedig nem szeretnénk betenni az összes pénzünket, ez nem az a lap. Ha ad egy ingyen lapot, akkor riveren próbáltam volna egy fél potnál nagyobb betet. Amúgymeg turn csek/fold.
      +1 TPTK és felső párral ilyen asztalon semmiképp nem tenném be a stackemet.
    • ironstar
      ironstar
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.25, Hozzászólások: 935
      Original von elekadammate nem kellett volna beletenni az eredményt 8(, szerkesztve

floppon overpárt mi értelme lenne floatolni egy 22/20 ellen? a turnon hátul lehettem az viszont igaz, de simán lehet nála egy A8, 44, 55, 77, vagy AK AQ, aki nem hittem el hogy lenne valamim, és csak azért callozta check raisemet, azok ellen védelemből és értékért nyitottam.

riveren pedig pont ezek a busted draw+overcardok ellen, ha már turnon beteltem, riveren calloznom kellett.

szerkesztve, utólag blockerbet/foldoltam volna rivert $1.5, ha már így alakult
      De lehet nála 66 33 88 sőt két pikk is, valamivel adta a c/r pedig ezzel nagy erőt mutattál.
      Ha nálam lenne egy floppolt szet akkor és is csak adnám, de még egy nut FD + TPTK-val is a c/r és a későbbi utcákon becsalnál a maradék stackedet, mint ahogy ezt tette ő is.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Flop c/r az tetszik, és ezen a turn-ön jó a bet, ezzel a line-nal simán tudsz egy fullt reppelni, nagyon sok handet dobnia kéne, ami jobb nálad, viszont így, hogy callozta a turnt, mehet a c/f riveren, nem valószínű, hogy blöfföl.