strategy pontok

• duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      Sziasztok,
      néhány hete regisztráltam a pokerstars-ra, az account be van kötve, és néhány strategy pontot már kaptam is azóta. Viszont kb. két hete úgy tűnik, mintha nem lenne update, mert a pokerstars-on 43 FPP-t gyűjtöttem, viszont itt még mindig csak 8 strategy pontom van (pedig elvileg 21 körül kéne állnom). Mi lehet a gond, a számla be van kötve, lehet, hogy több hét mire átér az infó az egyik oldalról a másikra, és inkább legyek türelemmel? :)
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló,

A főoldalon, a terem és a pontok mellett fel van tüntetve az utolsó frissítés pontos dátuma is.
      Amennyiben úgy látod, hogy vannak olyan napok, amikre nem érkeztek meg a pontok, akkor az ügyfélszolgálathoz kell fordulni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül.
    • Hetyeyk
      Hetyeyk
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.08, Hozzászólások: 16
      Szevasztok!
      Teljesen kezdő pókeres vagyok és a partypokerre vitt az utam. Most gőzerővel tanulok, bár egyenlőre az a véleményem, hogy a 300 pont kijátszása egy kezdő számára szinte lehetetlen 90 nap alatt...
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 2.735
      Original von Hetyeyk Szevasztok!
      Teljesen kezdő pókeres vagyok és a partypokerre vitt az utam. Most gőzerővel tanulok, bár egyenlőre az a véleményem, hogy a 300 pont kijátszása egy kezdő számára szinte lehetetlen 90 nap alatt...
      Szia!
      Attól függ, milyen szériát fogsz ki, feljebb tudsz-e lépni.
      Engem lekopasztott egy pechsorozat, így előlről kezdhetem a bankrollépítést, és nem tudok sok asztalon játszani. Mivel 90 nap után úgyis elveszik a pénz, én azt a stratégiát bírtam kiötleni, hogy most saját tőkét gyűjtök, az utolsó pár hétben pedig nagy tétes asztalhoz ülök
      pontgyűjtési célzattal, hiszen úgyis bukom az 50 dolcsit. :-)
      Persze ez a készpénzes játékra vonatkozik. Ha Te is azt játszol, javaslom, hogy ha lemákolnak a fishek, hagyd ott az asztalt, mert jó eséllyel az az asztal nem szeret téged. Én ezen buktam nagyon sokat, hogy ragaszkodtam a halaimhoz.
      89-cel, K2-vel is meg lehet verni az Ász párt! :-)

Sok sikert!