Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] AA vs. pocket pair?

• MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $5.08
      SB(Hero):
      $5.23
      BB:
      $5.08
      UTG2:
      $1.90
      MP1:
      $1.96
      MP2:
      $9.08
      MP3:
      $4.92
      CO:
      $5.00

Preflop: Hero is SB with A, A.
      UTG2 folds, MP1 calls $0.04, 4 folds, Hero raises to $0.18, BB calls $0.16, MP1 calls $0.16.

Flop: ($0.6) 7, 4, 7 (4 players)
      Hero bets $0.42, BB calls $0.42, MP1 folds.

Turn: ($1.44) 9 (3 players)
      Hero checks, BB bets $1.02, Hero folds.

Final Pot: $2.46.

az elenfel statjai vpip 22, pr 1, fold to cbet 33, hands 75
      meg még azt szeretném megkérdezni, hogy tudnám megoldani hogy az elenfelek fölöt kiirja a statjait (itt fönt, mikkor felsorolja őket) mint pl az Elephantnal? HoldemManagert használok! Köszönöm
  • 5 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Én nem dobtam volna el.
      Ez a Turn c/f, ez nagyon nem jó. Bármi lehetett nála. Lehet, hogy QJ volt nála...
      Ahogy le is írtad csak 33%-ban dob cbetre. Igaz az a 75 hand az nem sok... de már csak ezért is hívni kellene.
      Én inkább Turn bet/fold, vagy bet/push-t választottam volna.(ellenfél függő)
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      én is már mikkor utólag jobban belegondoltam akkor ugy döntöttem volna hogy turn bet/fold! Sajnos a gyakori hibám az hogy elsietem a dolgokat. Meg még ráadásul 747 volt a flop igy nagyon kicsi a valószinósége hogy 44-es párja van kézben. Ha pedig a flop 567 lett volna akkor nagyobb a valószinüsége hogy eltalálta a zsebpárját, meg rádásul pozición kivül voltam. Nembaj, most legközelebb tudom hogy mit csinálok, elsősorban nem sietem el a dolgokat. Amugy kösz a segitséget. :f_thumbsup:
    • MoleAdriana
      MoleAdriana
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.09, Hozzászólások: 35
      Flop bet, turn bet, river bet. Kell ennél több?

A turnon-2/3-ot emelt, a teljesen érthetetlen check-ed után. Kizárt, hogy valami eltalálta, max 88-JJ van nála.

Bátorság! :)
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Turnon olyan lendülettel kellet volna rátolnod a stacked, hogy csak pislog.
      Floppolt full-t eltalálni hát én erre azt mondom, hogy mázlista és ki lesz fizetve. Minden más esetben meg had fizessen ő :-]
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Az előzmények alapján vagy bet/fold turn vagy check/raise.

A statokat csak Elephanttal tudod kirakni, a HM ezt nem tudja.