Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 FR 99 vs Fish?

• MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $5.76
      BB:
      $5.22
      UTG1:
      $9.81
      UTG2:
      $5.30
      MP1:
      $1.11
      MP2:
      $2.99
      MP3:
      $5.83
      CO:
      $5.62
      BU(Hero):
      $5.00

Preflop: Hero is BU with 9, 9.
      6 folds, Hero raises to $0.16, SB calls $0.14, BB folds.

Flop: ($0.36) 3, 5, 6 (2 players)
      SB bets $0.20, Hero raises to $0.47, SB raises to $0.65, Hero calls $0.38.

Turn: ($2.06) 8 (2 players)
      SB bets $2.00, Hero raises to $3.99(All-In), SB calls $1.99.

River: ($10.04) J (2 players)

Final Pot: $10.04.

Results follow:

SB shows two pairs, sixs and fives(5s 6h).
      Hero shows a pair of nines(9d 9h).

SB wins with two pairs, sixs and fives(5s 6h).

az elenfél statjai: 51/27, cbet 78, fold to cbet 43
  • 7 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Floppon megér egy visszaemelést mindenképpen, de legalább 0,6$-ig, ez a minbet nem fogja elijeszteni. A másik, hogy a minivisszaemelések általában erős kezek, mivel nem akarja, hogy eldobd a lapodat, de több pénzt szeretne kisajtolni belőled.
      A turn betre eldobtam volna. Nincs settunk és már csak 1 utca jön. Az oké hogy van magas párunk, de TT+ ver, és a sorhúzók, illetve a range-ében benne vannak az alacsony párok is, amivel settje lehet, vagy két párja. Ezzel szemben mit verünk? Csak a figurás esetleg kapcsolódó lapokat, egy párt húzóval (például 54-et). Nos a lényeg, hogy ez meg elég kevés.

Flop nagyobb bet, turnön pedig fel lehet adni, van jobb helyzet is, hogy megszerezzük a letétjét.
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Aham, értem, köszöm a választ!
      Én csak azért játszottam igy meg mivel már láttam játszani és össze-vissza lapokkal emelt viszaemelt stb, és itt elől láttam magam. De sajnos az ilyen játékosoknál sosem lehet tudni. :(
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Pont ezért nem túl jó szerintem ebben a helyzetben játszani vele, mert összevissza lapokkal játszanak. Nem igen tudod hogy hol állsz és kockáztatni a letétedet egy ilyen helyzetben nem túl előnyös. Persze ha mondjuk egy feszes agresszív ellen játszol akkor másabb lenne a helyzet, ott már jobban meg lehet határozni az ellenfél lapját.
    • ironstar
      ironstar
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.25, Hozzászólások: 935
      Bocsi de a címben ki illene írni hogy FR vagy SH
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      ok, bocs, legközelebb meglesz
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Tudod szerkeszteni a címet is a változtat gombbal.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von wago Floppon megér egy visszaemelést mindenképpen, de legalább 0,6$-ig, ez a minbet nem fogja elijeszteni. A másik, hogy a minivisszaemelések általában erős kezek, mivel nem akarja, hogy eldobd a lapodat, de több pénzt szeretne kisajtolni belőled.
      A turn betre eldobtam volna. Nincs settunk és már csak 1 utca jön. Az oké hogy van magas párunk, de TT+ ver, és a sorhúzók, illetve a range-ében benne vannak az alacsony párok is, amivel settje lehet, vagy két párja. Ezzel szemben mit verünk? Csak a figurás esetleg kapcsolódó lapokat, egy párt húzóval (például 54-et). Nos a lényeg, hogy ez meg elég kevés.

Flop nagyobb bet, turnön pedig fel lehet adni, van jobb helyzet is, hogy megszerezzük a letétjét.
      +1