NL25 SH ATo BTN

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($32.18)
      BB ($35.36)
      UTG ($36.67)
      UTG+1 ($15.84)
      CO ($39.01)
      Hero ($25)

Dealt to Hero T:spade: A:diamond:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.75, SB calls $0.65, fold

FLOP ($1.75) A:spade: K:heart: Q:diamond:

SB checks, Hero bets $1.25, SB calls $1.25

TURN ($4.25) A:spade: K:heart: Q:diamond: 9:spade:

SB checks, Hero bets $2.75, SB calls $2.75

RIVER ($9.75) A:spade: K:heart: Q:diamond: 9:spade: 4:heart:

[color=red]SB checks, Hero ????

sziasztok, 14/10 60 hand, az ellenfél. érdemes értékért hívni? párnál jobbal úgyis check raiselt volna már, vagy riveren donkol egy ilyen regulár, csak az AJ ver minket.
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem nyitnék már, lehet hogy csak huzón volt, azzal meg ugysem fizet.
      Lehet nála 2 pár amivel nem emelt, pl én ilyen floppon KQ val nem akarnék stackért játszani
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      köszi, a válaszokat, tényleg nem nyerek sok értéket, amugy AJo volt nála, amire egyáltalán nem gondoltam egy ilyen feszes ellentől, vakharcban limpcallozni.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von elekadammate köszi, a válaszokat, tényleg nem nyerek sok értéket, amugy AJo volt nála, amire egyáltalán nem gondoltam egy ilyen feszes ellentől, vakharcban limpcallozni.
      Szia!

60 hand alatt a statok semmit nem jelentenek és nem is igazán szabad rájuk hagyatkozni. Sőt, még akkor is óvatosnak kell lenni, ha már több száz vagy ezer leosztásod van valakiről. Ezek a számok, csak iránymutatók, de az aktuális játék nagyon sok mindentől függ.
      Pl. nekem van olyan, hogy egy asztalnál 60-70 hand alatt 8/8, 10/6 vagy éppen 39/30 statok jönnek ki. Ez függ a lapjárástól, ellenfelektől, pozíciótól stb.
      De pl. most a napokban volr egy olyan is, hogy egy srác akiről 2,4K handem van és ezalatt 15/14-et játszott, egymás után 5-6 leosztásban cc-ozott. Egyszerűen nem tudtam hova tenni, hogy most mi történt vele. Ilyenkor nem tehetünk mást, mint figyelünk és a megváltozott helyzethez igazítjuk a játékunkat.
      Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy nem szabad túl nagy mértékben a statokra hagyatkozni. Inkább figyelj és jegyzetelj. Az sokkal többet ér.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nálam ez turn check, ha jobb nálunk van drawnk még...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      river checkbehind nincs már vbet, turnon is lehet pot controllra játszani, mer ha kapsz egy crt akkor dobni kell, és még ott van a drawd.