Számla

• MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.01, Hozzászólások: 18
      Szia már kivégeztem a kvízt és azt kérdezném most mit kell csinálni?
      Nyitni kell egy számlát és utána beküldeni a képemet vagy csak a képet és az adatokat kell beküldeni és ők nyitnak. mivel a pokerstarsot jelöltem meg és ott nem lehet új számlát nyitni már?
  • 6 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Természetesen neked kell számlát nyitni. Csak olyan terembe tudunk kezdőtőkét utalni, ahol még sosem volt számlád, és a teremhez tartozó útmutatót pontosan, lépésről-lépésre követke nyitsz egyet. Az adatokat csak akkor kell beküldeni, ha kapsz erről egy emailt. Ha már volt korábban számlád a PokerStarson, akkor nem lehet új számlát nyitni, és nem tudunk oda kezdőtőkét utalni.
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      azt írja hogy min befizetés 10 $ de hogy lehet úgy számlát nyitni hogy ingyen aktiváljam?És milyen bónuszkódot kell beírni a számlanyitáskor?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Mindegyik teremhez tartozik egy útmutató, abban lépésről-lépésre le van írva minden.
      Ha nem pontosan az alapján csinálod meg a számlát, akkor nem fogjuk tudni kiutalni számodra a kezdőtőkét.

http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      de jól csináltam meg. értem akkor semmiképp se lesz kezdőkém és még a stars bónuszt is buktam.:(
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      nem lehet valahogy újra csinálni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Semmi gond, még kérheted másik terembe a kezdőtőkét.

Most választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Ezután a Segítség menüpontban írni kellene egy üzenetet, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni. Ha segítség kell az üzenet megírásában, akkor csak szólj.

Esetleg érdemes megpróbálni, hogy írsz a Stars supportnak, hogy kössék be ide a számlád, de nem biztos, hogy megoldják.