Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Sh KK

• berendit
      berendit
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.02, Hozzászólások: 103
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $10,06
      Hero:
      $5,99

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.68 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:club: , K:spade:
      MP2 raises to $0,17, 2 folds, Hero raises to $0,55, 2 folds, MP2 calls $0,38.

Flop: ($1,17) 7:heart: , Q:spade: , 4:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0,65, MP2 calls $0,65.

Turn: ($2,47) 8:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $1,75, MP2 calls $1,75.

River: ($5,97) Q:heart: (2 players)
      MP2 bets $5,97, Hero calls $3,04 (All-In), MP2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $12,05

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, kings and queens (Kc Ks)
      MP2 shows a pair of queens (Th 9h)

Hero wins with two pairs, kings and queens (Kc Ks)

hi!
      dáma segített rajta? egy ideig gondolkodtam rajta, de nemtudom, hogy ez a call jó volt-e... esetleg bukott húzó? sorhúzó... hát nem valószínű... turnre jött egy szín?? hmmm, esetleg... szóval nemtudom:D AF elég kevés, de a ~60 hand sem meghatározó ezen a téren...
  • 3 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Hmm, floppon én elégnek tartom a félpot nyitást, bár így elég neccesen kerül be a pénzünk középre. A célunk minél korábbi tétkörben középre tolni a letétünket. A legidálisabb ha már preflop sikerül. AA KK célunk preflop all-in. Így szól pontosan a strat cikkekben :-]

Turn nagyobb bet, 2$-ig simán mehet mivel jelét mutatta, hogy érdekli a pot, tehát lehetnek húzói esetleg egy eltalált kész kéz. De ha egész egyszerűen csak blöffölni akar, akkor tegyük ezt számára olyan drágává amennyire csak lehet.

River elég csúnya lap, AQ-val könnyedén emelhetett preflop. Itt valszeg már hátul vagy legtöbbször, nem rossz döntés itt a fold. De persze 9$-ba 3$-t megadni sem rossz döntés KK-al.

(Azért 9$ a te általad figyelembe vett pot, mert a 6$-ból te csak 3$-t tudsz megadni. Tehát 3$ visszamegy a feladóhoz. 12-3=9$ a pot, és még nálad van 3$, hogy eldöntsd betolod e :-] )
    • berendit
      berendit
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.02, Hozzászólások: 103
      most így utólag nézve AQval SZERINTEM turnon nem checkcalloz... ez a megadásra indok... kivétel ha fullosodott a két dámával...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      riveren 3:1hez banki esélyeket kapsz, szóval ha itt 4ből csak egyszer blöfföl már nem hibás a megadás. én calloznám, mert nem hinném, hogy egy top párt ilyen passzivan játszana 2 utcán keresztül, főleg nem 3bet potban.