Számlanév

• Fapipa
      Fapipa
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.16, Hozzászólások: 4
      Hello!
      Készítettem egy számlát, mely után a security bekérte az igazolványaim képét, valamint a saját képemet is. Ezt elküldtem, azonban olyan értesítést kaptam,l hogy a számlanevem nem jó, kérik a korrekt számlanevet. Rájöttem, hogy valószinűleg az lehetett a baj, hogy a számlanév ékezetes volt. Válaszomban módosítottam ékezet nélkülire, azonban újra ugyanazt a szöveget kaptam, hogy nem korrekt a számlanevem. Mi lehet a hiba?
  • 8 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Melyik teremről lenne szó pontosan ?
    • Fapipa
      Fapipa
      Bronz
      Szia!
      Party Poker!

Kösz
    • Gaunt81
      Gaunt81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.13, Hozzászólások: 28
      A Partypoker-el nekem is gondom van...
      Mivel nem tudják nekem utalni az 50Dollárt.
      Levél alapján megkérdeztem a Partypokert és azt mondták teljesen rendben van.
      Ezt megírtam válaszban. Megint megpróbálták utalni... És megint nem tudták.
      Pedig úgy csináltam a reg.-et ahogy kell...

Ez volt a levél:

"
      Dear Gaunt81,

We have not been able to transfer your $50 to your account at PartyPoker. We received the following message:
      "Account is closed, deemed inactive OR a duplicate OR put on hold due to possible violation of our player Agreement"

Pleasecontact PartyPoker and ask them to solve this problem. Point out thatis a technical problem and that PartyPoker has to fix your account.After they did get back to us via this ticket so we can try to transferyour starting money again.

Best regards,
      PatrickS
      "
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      Lefordítom a levelet:
      Nem tudjuk kiutalni az 50$-t neked a Party Pokerre a következő indokok egyike miatt:
      - számlád zárolva van vagy inaktívvá vált
      - két számlád van (multiaccount)
      - vagy megsértetted a terem felhasználási feltételeit.
      Kérlek, hogy vedd fel a kapcsolatot a Party Poker Ügyfélszolgálatával. Miután tisztáztad a problémákat, írj nekünk egy üzenetet, és megpróbáljuk a pénzt ismételten kiutalni.
    • Gaunt81
      Gaunt81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.13, Hozzászólások: 28
      Írtam,hogy korábbi levél alapján már felvettem a kapcsolatot a Partypokerrel és azt írták minden rendben van.("Számlája teljesen rendben van egyébként, nincs bezárva és nem inaktív. ")
      De megint nem tudták elküldeni. (a 2. próbára jött ez a levél amit bemásoltam előzőleg)

Nem emlékszem ,hogy valamikor is reg.-eltem volna a Partypokerre...

Na mind1,majd kiderül.
      Mindenesetre a Mansionpoker-re is regisztráltam,ha továbbra se jön össze.
      Hátha Mansion-on sikerül.... ;)
    • Fapipa
      Fapipa
      Bronz
      Sziasztok!
      Sajnos semmi nem változott, a számlák választékánál van egy jel a Party Pokernél (máshol nem is lehet), egy négyzetkarakter, melynek az alja és a teteje vastagabb. Az biztos, hogy nem ezt a számlanevet adtam meg, hanem egy 12 karakteres nevet, melyben van kis és nagybetű, valamint szám is.
      Mi a véleményetek, érdemes máshol más néven számlát nyitni, vagy ne próbálkozzak, mert ugrik az 50+100$?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Annak a jelnek egy ilyen "✔"-nak kellene lenni, de néha nálam is rosszul jelenik meg. Annyit tudnék tanácsolni, hogy vedd fel a Party supporttal a kapcsolatot, és kérdezz rá, hogy mi a pontos felhasználó neved, valamint hogy a számlád PS150 bónusz kóddal készítetted-e. Ha visszaérkezett a válasz, akkor azt idézve írj ismét a supportnak, hogy próbáljanak meg újra utalni.

Ha nem jön össze, akkor érdemes másik termen gondolkodni.
    • Fapipa
      Fapipa
      Bronz
      Szia!
      Az a jel pontosan ilyen. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom a tanácsod szerint.