Probléma Jelzése

• Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 67
      Sziasztok!

A "profilom" menüpontban bronz státusz van kijelezve, pedig ezüst vagyok, ezen kívül valaki beírta a keresztnevemet a névhez (korábban nem volt beírva, én nem írtam be, most kitöröltem), nem értem, hogyan kerülhetett oda. Ezen kívül a pontjaim is össze-vissza vannak kijelezve, az arany státuszhoz állítólag 699-et kell még megszereznem (azaz eszerint eddig 1 pontot gyűjtöttem), miközben egy másik helyen (az utolsó négy hétben gyűjtött pontok listájánál) azt jelzi ki, hogy 3 pontot gyűjtöttem, eközben a terem kliense, ahol játszom, 2 pontot jelez.
      Mindezen problémák közül a legjobban az zavar, hogy valamilyen úton-módon bekerülhetett a keresztnevem a profilomba, anélkül, hogy beírtam volna, vagy bárkinek engedélyt adtam volna rá. Ebben szeretnék segítséget kérni, vajon mi lehet ennek az oka, ill. szeretném, ha valaki kijavítaná ezeket a hibákat. Köszönöm!
  • 12 válasz
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      nem a moneybookersel lettel ezust? A kozossegi reszleg eleg uj a ps en es szerintem sem kell arra osszpontositani, mert nem az a site lenyege.
    • Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      De, azzal lettem ezüst. Nade hogyan kerülhetett a profilomba a keresztnevem, ha én nem akartam megadni???
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      jaj nemá.Teofil?pedig az se gáz...
    • Csibola
      Csibola
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.02, Hozzászólások: 1.327
      Tök jogos a felvetés. Nem vmi fair,h kirakják a keresztnevem a megkérdezésem nélkül. Jóhogy nem rakják ki a bankszámlaszámom...

szerk: jó mondjuk látom,h csak az ismerősök láthatták. de akkoris.
    • Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Örülnék, ha valaki értelmesen válaszolna a feltett kérdésemre. Lehetőleg valaki illetékes személy.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      itt a másik.unatkoztok?pokerezetek.jogos jogos.
      bankszámlaszám.mirölbeszélsz?
      nem mondjatok komolyan,hogy a keresztnév miatt vagytok felháborodva ami talán Zoli,talán Tamás vagy más egyébb tucat név.
      meg kit érdekel a keresztnevetek?
      amugy meg legalább azon fognak szolitani,nem ugy mint engem.
      keresztnév:Nyaka
      vezetéknév:Nyaka
      mégse sirok...
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      A pokerstrategy oldalát folyamatosan fejlesztik. A közösségi oldal egy új lehetőség, melynek azonban egyelőre vannak hiányosságai. Éppen ezért nem tudja elég pontosan követni a státuszod alakulását vagy az elért eredményeidet megjeleníteni. Ez jónéhány napot bizony késik.

Az meg, hogy a keresztneved ott volt, nos szerintem beállításoknál ráhagytad a dolgot, ugyanis alapértelmezetten be van állítva, hogy a keresztnevet láthatják az ismerőseid. Szóval senki sem akar visszaélni a te neveddel vagy jogaiddal vagy akármivel is.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Original von wago . Szóval senki sem akar visszaélni a te neveddel .
      de ez vicc nem látod.mivel,hogy Béla:D
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von wago A pokerstrategy oldalát folyamatosan fejlesztik. A közösségi oldal egy új lehetőség, melynek azonban egyelőre vannak hiányosságai. Éppen ezért nem tudja elég pontosan követni a státuszod alakulását vagy az elért eredményeidet megjeleníteni. Ez jónéhány napot bizony késik.

Az meg, hogy a keresztneved ott volt, nos szerintem beállításoknál ráhagytad a dolgot, ugyanis alapértelmezetten be van állítva, hogy a keresztnevet láthatják az ismerőseid. Szóval senki sem akar visszaélni a te neveddel vagy jogaiddal vagy akármivel is.
      Sziasztok,

wago nagyon megközelítette a dolgokat mindkét esetben (státusz és személyes adatok közlése, megjelenítése a profiban) és minden amit ide írt így van. A közösségi oldal még nem végleges, még sok minden nem működik tökéletesen ezért még egy pár dolog nem egyezik mint pl. a státuszok azonnali frissítése.

A keresztnévvel kapcsolatban is wago mindent elmondott. Távol áll tőlünk valakinek valamilyen személyes adataival vagy bármivel visszaélni. Nincs értelme, nem lenne értelme.

Üdv.
      kisike
    • Csibola
      Csibola
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.02, Hozzászólások: 1.327
      Részemről tiszta válasz. Kösz.
      Bill, Te voltál az, aki feltűnően unatkoztál...
    • Zooooooooo
      Zooooooooo
      Bronz
      Nemis feltételezem, hogy PS-től bárki vissza akarna élni a személyes adataimmal. Erről szó sincs. :) Egyszerűen csak meglepett és zavart, hogy a beleegyezésem és a tudtom nélkül odakerült a keresztnevem. Régebben nem volt ott, beállítottam. Ma ismét benéztem a profilomba, és most láttam, hogy ejjha, odakerült, és nem értettem, mégis hogyan lehetséges ez. Most sem értem. Az rendben van, hogy fejlesztik az oldalt, meg hogy a közösségi rész még nem tökéletes, ezt meg is értem, de az nincs rendben, hogy személyes adatok egy fejlesztés alatt álló rendszer miatt csak úgy se szó se beszéd hozzáférhetővé váljanak bárki számára. Az még hagyján, ha ez a keresztnevemmel történik meg, de ha a keresztnevemmel megtörténhet, akkor bármilyen egyéb adattal megtörténhet. És az már nem mindig mindegy. Ez az, ami aggaszt.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Original von Zooooooooo a keresztnevemmel megtörténhet, akkor bármilyen egyéb adattal megtörténhet. Ez az, ami aggaszt.
      akkor minden jo,ha a vége jó!
      a keresztneveddel történt meg "szerencsére" , szóval ne aggodj.nyugodj meg! :s_thumbsup: