Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH JQs BTN

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($30.77)
      BB ($26.10)
      UTG ($38.06)
      UTG+1 ($25)
      CO ($26.02)
      Hero ($84.42)

Dealt to Hero J:club: Q:club:

UTG calls $0.25, fold, CO raises to $1.10, Hero calls $1.10, fold, fold, UTG calls $0.85

FLOP ($3.65) T:club: 2:spade: 6:diamond:

UTG checks, CO bets $2.25, Hero calls $2.25, UTG folds

TURN ($8.15) T:club: 2:spade: 6:diamond: A:club:

CO bets $4.25, Hero calls $4.25

RIVER ($16.65) T:club: 2:spade: 6:diamond: A:club: J:diamond:

CO checks, Hero bets $76.82 (AI), CO calls $18.42 (AI)

Hero shows J:club: Q:club:

sziasztok, az ellen 25/21 27 hand, semmi info szinte. érdemes-e ilyenkor megpróbálni eldobatni egy AKt, vagy csak simán adjuk fel a handet. Amugy insta checkelt riveren.

amugy floppon azért adtam mert láttam valamikor hogy top 2 pár ellen a handemnek 40% esélye van nyerni ebben a szituban..
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      floppon elég necces a call. Turnon már ok. RIveren meg van showdown értékünk, kár blöffbe forditani a kezünket, csak jobb callozhat itt
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      pf fold.. szvsz turn jobban tetszene a reraise, call helyett, van elég FE
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      köszi a válaszokat ATo volt nála. amugy egy percig se fordult meg a felyemben h lenne showdownértékünk, dobatni akartam volna valami A egypárt :O
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      Nekem nem tetszik a river játék. Ha dobatni akarunk, akkor is bőven elég 12-14$-os "v-bet" , felesleges overbet bluffolni ebben a spotban, kevésbé reppelsz ezzel a linal ott nutsot.

- flop szerintem fold , 3way nem túl jó float szituáció + sok jó barrel card jöhet neki , amikre ezen a téten még nehéz visszajátszani, mert inkább a "van valamije" felé tolható a range,mint a "bluffoli a scare cardot irányába.

riveren jobb lapot szerintem szinte soha nem dobatsz. annyira nem reppelsz semmit,hogy csak valueból betelném a rivert, és nem lepne meg ha 10ből 9x callolna any Ax. (persze lehet ballerkodva két utcán slowzni a setet stb stb)

ck back és párszor nyerünk SD-vel. ha bluff ,akkro nem jó az overbet. bet 12$ .
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von SoufiShark Nekem nem tetszik a river játék. Ha dobatni akarunk, akkor is bőven elég 12-14$-os "v-bet" , felesleges overbet bluffolni ebben a spotban, kevésbé reppelsz ezzel a linal ott nutsot.

- flop szerintem fold , 3way nem túl jó float szituáció + sok jó barrel card jöhet neki , amikre ezen a téten még nehéz visszajátszani, mert inkább a "van valamije" felé tolható a range,mint a "bluffoli a scare cardot irányába.

riveren jobb lapot szerintem szinte soha nem dobatsz. annyira nem reppelsz semmit,hogy csak valueból betelném a rivert, és nem lepne meg ha 10ből 9x callolna any Ax. (persze lehet ballerkodva két utcán slowzni a setet stb stb)

ck back és párszor nyerünk SD-vel. ha bluff ,akkro nem jó az overbet. bet 12$ .
      +1