NL100SH 99 in BB

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      A megmaradt playa 27/4/1,6 (FAF 0,7 TAF 2,1 RAF 15,0) 297 hand alatt. Gondoltam nem jó ez a 99 MWP-re ezért faragtam.

Előzmény a pofával annyi, hogy 1-2 alkalommal fell kellett adnom ellene turnon gusztustalan lapok miatt.

A lapot semmiképp nem barelleztem volna, ezzel a bettel meg inkább nem szálltam harcba, ilyen előzményekkel sem.

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG ($92.90)
      Button ($206.50)
      SB ($197)
      Hero (BB) ($171.25)

Preflop: Hero is BB with 9, 9
      UTG bets $3.50, Button calls $3.50, SB calls $3, Hero raises $16.50, 2 folds, SB calls $14

Flop: ($42) 6, A, 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $24, SB calls $24

Turn: ($90) A (2 players)
      SB bets $65, Hero folds

Total pot: $90
  • 6 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Szerintem jó a dobás, 4%át emeli lapjainak?
      szerintem AK, vagy QQ+. Donkot úgy érteném részéről, ha fél a flushtől és jó lapja van ezért emelnie kell, hogy védje magát vagy pont fordítva gondolkodik? de nem hiszem...

Kicsit keveslem a cbetet 30ig emelnék min pont az előzmények miatt... Szerintem verve voltál.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      és akkor mivan ha 4%-át emeli a lapjainak?
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Mivel én nem tudok ennyiből semmit a játékosról vagy fish (ami valószínűbb és semmit nem jelent, mert bármivel emelhet, ha viszket a keze:)
      vagy pedig pl AK-val csinálja (ami szintén nem nagy játék preflop, de ilyen statokkal nagy játékot én nem várok el). Vagy tök rosszul gondolkodom?:) Ki az a fish aki floatol turnon OOP mondjuk airrel? szóval én továbbra is azt mondom, hogy fold.

Hogy tovább tippeljek:) sztem vagy AK vagy nagyobb pár vagy flush (egyikkel se nagy játék, de statok nekem fishyk meg az egész line-ja, OOP call/ flop call/turn bet...) De mondjuk inkább AKo nagyon rossz játéka:) a végső tippem...
      ez ellen viszonylag az szól, hogy a turn és river agresszió faktora exponenciálisan növekszik:)

lino5 mit jelent akkor ez a 4%? semmit?:D Szerinted? fold vagy call? milye lehetett? én is tudok kérdezni, inkább segíts, ne kritizálj...
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      most per pillanat semmi köze a handhez a 4%-nak. ugyanis nem ő emelt preflop :D

magához a handhez pedig. elég gáz. nem versz semmit. úgyhogy fold
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      termeszetesen jo a fold.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      jogos :) kissé figyelmetlen voltam. UTG-t kevertem SB-vel köszi a javitast:]